Sex a vztahy

20. listopadu 2017 15:09

redakce Prima Zoom

VIDEO: Sexy modelka prodává na internetu své panenství. Chce za něj tuhle neuvěřitelnou částku! Proč?

19letá modelka tvrdí, že prodá své panenství za skoro 4 milióny dolarů. Takovou částku je prý ochoten zaplatit bohatý podnikatel z Abu Dhabí.

Dívka, která vystupuje pod jménem Giselle, použila k prodeji německé webové stránky. Tento server funguje, aby dívkám umožnil prodat své panenství za pohádkovou peněžní částku.

Giselle prý prodává své panenství, aby mohla zaplatit své školné a cestu kolem světa. "Pokud chci své poprvé strávit s někým, kdo není má pravá láska, je jen moje rozhodnutí," řekla Giselle.

Tato německá internetová stránka poprvé zažila vlnu pozornosti, kdy 18letý rumunský model prodal své panenství čínskému podnikateli za 2 milióny eur.

Zdá se nám to opravdu šílené, ale každý svého štěstí strůjce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.