Sex a vztahy

12. listopadu 2015 04:40

Lucie Průchová

Víte, co znamená Hummer ve spojitosti s orálním sexem?

Ne, není to „kouření“ na zadní sedačce v autě značky Hummer, což asi napadne většinu žen. Tedy pardon, jen ty, které nejsou s touto sexuální praktikou obeznámeny.

A co to tedy je? Je to orální sex, při kterém si žena brouká. Napadlo by vás něco takového? Třeba to takto provádíte a ani jste nevěděla, že děláte „HUMMER“.

A pokud nebroukáte, vyzkoušejte to, váš sexuální život to trošku obmění, vytrhne vás to ze stereotypu – zkrátka to bude nový zážitek pro vás oba, a on bude vrnět blahem.

Při této technice vytváří vaše hrdlo a patro díky broukání dráždivé vibrace, které jsou pro váš protějšek nesmírně vzrušující.

Pokud vám mručení a bručení přijde směšné (což by mohlo akt překazit), zkuste si třeba broukat nějakou písničku. Ale zaručujeme vám, že pokud přidáte tuto erotickou perličku do svého obvyklého repertoáru, jako je olizování a sání, budete oba velice spokojeni.

Je to přece snadné dělat jednoduše „mmmm“. Nechte při „kouření“ znít několik sekund hladký a stabilní tón, zatímco budete pohybovat ústy nahoru a dolů po jeho nádobíčku. Změna výšky vašeho hlasu vyvolává různé pocity: nižší tóny vytvoří pomalejší vibrace, vyšší rychlejší. Vibrace jsou nejintenzivnější při otevírání úst, takže pokud chcete zažít jeho opravdovou explozi, „vibrujte“ svým broukáním a svými rty mu jemně přejíždějte přes žalud. To je ten nejdokonalejší způsob!

Tak co, vyzkoušíte tento způsob orálního sexu? Vsadíme se, že většina z vás už si nanečisto zkoušela své, „mmm“ při čtení tohoto článku, což je celkem přirozené :-)

Sdílejte článek
Štítky orální sex Hummer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.