Sex a vztahy

16. října 2015 04:20

Lucie Průchová

Víte, jak vypadáte po sexu? Udělejte si takovéhle selfíčko a uvidíte!

Napadlo vás někdy udělat si po sexu selfíčko a vystavit ho na sociální síti? Jestli ne, tak jste jedni z mála. Možná patříte k těm, které tato činnost vyčerpá natolik, že se převalí na bok a už se na nic nezmůžou. Ale pokud chcete být IN, měli byste si aspoň jednu takovou fotku udělat.

Vědci tvdí, že po sexu příroda velí ženám tulit se a něžnostmi upevňovat partnerské pouto. Muži zase potřebují doplnit ztracenou energii – kvůli hormonům se jim chce spát (koktejl hormonů způsobuje stav srovnatelný s mírnou anestézií) a také mají dost často hlad.

Zde je pár jedinců, kteří neusnuli a pořídili si foto po milostných hrátkách. Jak je na snímcích patrné, u některých to byla asi pěkná divočina!

-lup

Jak si chvíle po sexu užíváte vy? Máte nějaký rituál? Napište nám:

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.