Sex a vztahy

12. července 2016 04:15

Martina Čerňanská

Vyletněný tahák na dokonalé léto. Tyto prázdniny budou stát za to!

Vyletněný tahák na dokonalé léto. Tyto prázdniny budou stát za to!

Objevujte, poznávejte a hlavně neseďte doma na zadku

Že nemáte peněz nazbyt, abyste trajdali po světě? Ale kdepak! Vůbec neznamená, že musíte letět k moři s programem all inclusive. Klidně jeďte pod stan na Mácháč, vyvalte si šunky na Pálavě, nebo utečte před realitou všedních dní na Lipno. Není důležitá cílová destinace, ale relax s těmi, co za to stojí.

Léto nejenom že je skvělé, ono i skvěle chutná

Spořádejte vychlazený meloun, připravte si s dětmi domácí limonádu či zmrzlinu z jahod nebo tvaroháčka na špejli, dejte známým echo, že je zvete na ty nejlepší grilované makrely a jako dezert budete podávat grilovaný ananas, jehož kůrka nádherně zkaramelizuje. Vydejte se schválně zabloudit do lesa, odkud si přinesete jako suvenýr fialové rtíky od borůvek a prázdný hrneček jako jasný důkaz toho, že jste je všechny zdlábli při sbírání. Vykašlete se na to, že byste měli udělat to a tamto. Povinnosti vám neutečou, maximálně se nakupí, ale voňavé léto bude zase za pár chvil v tahu, tak si ho prostě račte užít.

Foťte, pište a sdílejte

Nemáme na mysli, abyste vyblejskli snímek a rázovali ho postnout na sociální síť, ať se šíří mezi vašimi závistivými jakože kamarády jako lavina. Foťte proto, ať máte o studených zimních večerech co prohlížet. Pište si zážitky na papír, ať je nikdy nezapomenete a sdílejte je s vaší rodinou či partnerem. Jen tak mezi řečí prohoďte, že dnešní den byl nádherný a že na něj budete dlouho vzpomínat. Tato slova se zážitky totiž fungují jako most k tomu druhému. A ten když si společně mezi sebou vybudujete, tak už nikdy neztratíte spojení.

Ať vám to sluší jako psovi uši: Tyto kousky bezpodmínečně musíte mít

Léto a dovolené přejí slušivým slamákům, sandálkům na vysoké platformě, které si svůdně zašněrujete na nožky, XXL šatům s pestrobarevnými květy, pohodlným overalům a háčkované tunice, kterou přehodíte přes plavky, když si na baru s výhledem na moře poručíte koktejl s paraplíčkem. A na jaké plavky byste se měla zaměřit? Co třeba na ty s vysokými kalhotkami, co hravými puntíky účelně skryjí nějakou tu nedokonalost a přitáhnou pozornost na vaše přednosti. Iluze opravdové „pin-up“ girl totiž bude fantastická – ostatně jako vy sama.

Osvěžení, co vám pojistí krásu: Termálka ve spreji

Za vyhřáté sluneční paprsky jsme vděční, ale někdy nám dokážou lézt pěkně na nervy. Aby toho sluníčka nebylo moc a horka jakbysmet, nádherně vás osvěží termální voda ve spreji. Před odchodem z domu ji klidně na chvilku postavte do ledničky a pak ji nezapomeňte propašovat zpátky do vaší kabelky. Tip: V mini balení vám přijde vhod především v letadle, a to zvlášť když překonáváte několik časových pásem a letíte vstříc exotickým destinacím.

Zlaté tetování

Je hitem, rozhodně sluší a teď v létě vás ozdobí slušivěji než kdejaký šperk. Pokud jste se vrátila od moře s karamelovým nádechem, umocněte dílo přírody na druhou. Zlatá si totiž s opálenou pokožkou rozumí. A když vyrazíte na rande a do cudného výstřihu natisknete zlatou hvězdu, mušli, nebo nějaký ten klikyhák, tak váš objev z vás bude na tolik vykolejený, že poprvé v životě pozná, že láska na první pohled není smyšlený blud. Ale plně odpovídá emocionální smršti, co mu víří hlavou a směřuje do srdce.

Zamilujte se, flirtujte a dejte zelenou romantice

Propadáte se do deprese hluboké jako Mariánský příkop, protože jste jak naschvál zase single ? Jeho chyba, ne vaší! Až zamáčknete slzu, jděte se bavit. Oplaťte úsměv chlapíkovi, co na vás mrká od protějšího stolu, kývněte na pozvání na pizzu, jděte si zatancovat a když budete mít choutky pomilovat se na dovče, kterou trávíte na venkově, v kupce voňavého sena, jděte do toho. Vzpomínky a zážitky jsou jedna věc, ale co když se z toho nevinného laškování vyklube láska jako trám, která neskončí s létem, ale přetrvá už napořád?!

Sdílejte článek
Štítky léto moře Lipno Pálava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.