Sex a vztahy

24. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

Zarputilý starý mládenec aneb jak ho rozpoznat a jak na něj

V životě ženy dříve či později nastane doba, kdy už se vdát (anebo alespoň sehnat velmi vážnou známost) prostě musí. S nadsázkou lze toto období nazvat dobou hnízdění, kdy už je skutečně nezbytné pečovat o svou vlastní domácnost a chystat se na mateřství.

Jenomže do toho se žena bohužel nemůže pustit sama – nutně k tomu potřebuje partnera. A když se pozorně rozhlédne, často znejistí, protože „zboží“ je už dosti přebrané. K mání mnohdy bývají už jenom tři skupiny mužů: rozvedení, divní a konečně – zarputilí staří mládenci. Chcete-li vybírat z této pozoruhodné kategorie, rozhodně to nebudete mít jednoduché.

Nepropadejte panice

Ten doopravdy zarputilý starý mládenec totiž nebude mít o „chomout“ zájem. Což je ovšem možná slabé slovo. Ve skutečnosti se mu bude bránit jako lev! Musíte si rozmyslet, zda snaha o jeho případné ulovení a zkrocení stojí za všechny ty proplakané noci, stresy, pochybnosti a trápení – protože to všechno vás bezpochyby čeká. Ale nepropadejte panice, ne každá snaha o dostrkání zarputilého starého mládence k oltáři končí neúspěchem. Určitá pravděpodobnost, že zvítězíte, tady je!

Co když je hezký?

Jak rozeznáme, že ten či onen chlapík jistojistě náleží do naší skupiny? První kritérium je pochopitelně věk. Zarputilému starému mládenci zcela jistě nebude dvacet, bude mu o dost více. Některé „poddruhy“ vypadají lehce zpustle. Takoví staří mládenci bývají zarostlí, oblékají staré volné svetry, nepadnoucí, o dvě čísla větší kalhoty z nemoderních materiálů, a povídá se, že ani každá ponožka jiná není výjimkou. Zprvu je žena zklamaná, když se s takovým mužem setká. Ale neztrácejte naději. Pokud ho zkrotíte, začne se oblékat daleko přijatelněji, a možná nakonec s úžasem zjistíte, že je vlastně docela pohledný!

Nebezpečná známost

Daleko hůře se však pracuje s takzvanými hezouny. Jsou starými mládenci už odnepaměti. Vypadají fantasticky, kolik měli a mají milenek, to nikdo nedokáže odhadnout. Protože se nemusí starat o náročnou manželku, děti, čivavy, domy, bazény a chalupy, nevědí, co s penězi. Pořizují si za ně značkové obleky, luxusní parfémy, golfové hole a zahraniční dovolené snů. Jsou neodolatelní, vtipní, vzdělaní, sečtělí. A svým způsobem i nebezpeční, může se totiž stát, že se v tomto případě zamilujete k smrti, a s ním to prostě nehne. Neožení se a neožení.

Na ryby do Norska

Obecně platí, že starý mládenec je zvyklý věnovat se zejména sám sobě a sám o sebe svědomitě pečovat. Nelze vyloučit, že narazíte na muže s bezpočtem zálib, časově i finančně náročných. Pojede rybařit do Norska anebo sledovat fotbalový zápas do Francie, samozřejmě s kamarády. Počítejte s tím, že jich má mraky. Často ho neoslníte ani tím, že výborně vaříte a jste dobrá i v uklízení, praní a žehlení. Tohle všechno se totiž buďto dávno naučil, anebo na to má placenou hospodyni. Nezbývá než se obrnit trpělivostí a věřit, že to dobře dopadne…

Přečtěte si také:

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.