Sex a vztahy

4. července 2016 04:50

Anna Kopečková

Testy pro ješitné muže aneb 3 příklady ženské rafinovanosti

Podvědomými testy mužské nátury přivádíme naše protějšky do úzkých. A nepoučení nebo ješitní mužové z toho rostou. Jak literatura zvídavým mužům vysvětluje naše počínání, nastiňují následující tři příklady.

Ve vztahu či dokonce v předvztahové fázi bývá občas oheň na střeše, i když ze strany ženy běží všechno tak, jak má. Na vině je kromě slabosti na straně muže obyčejný komunikační problém. Vyplývá to alespoň z knih, které napsali muži mužům, aby se dozvěděli něco o ženách. Pokud informace padnou na úrodnou půdu, muži lépe chápou podvědomé počínání žen a mění rozladěnost třeba za vděk.

Test 1: Je ten muž zoufalec?

Své testy ženy nevědomky vytahují už na prvních setkáních. Ruší ve fázi dobývání dávno sjednanou a mnohokrát potvrzenou schůzku a ještě pod ledabylou záminkou? Muž, který nato objektu svého zájmu spílá pro nespolehlivost a nedůvěryhodnost, právě propadl v jedné z mnoha rafinovaných zkoušek. Se svým rádoby spravedlivým hněvem totiž nechtěně přiznává pozici zoufalce, který nemá jiných nápadů či možností, jak či s kým se v čase zrušené schůzky zabavit. Více o tom píše Tomáš Baránek v titulu Jak sbalit ženu (2.0, Jan Melvil Publishing).

Test 2: Je ten chlap sám sebou?

Ženy ovšem svých prověrek nezanechávají ani ve „sbaleném“ stavu. Populární duchovní učitel David Deida ve své knize Cesta pravého muže (Kosmas, 2011) podstatu neustálých ženských testů ilustruje příkladem pramálo mužné podmíněné radosti. Muž, který zrovna přišel k milionu dolarů nadšeně sděluje novinu manželce. Ta mu na to odvětí: „No jo, ale zase jsi nekoupil mléko,“ což nedoceněnému samci pořádně nadzvedne mandle. „Jak může mluvit o mléku poté, co jí oznámil tak úžasnou novinu?!“ hřímá a namítá, že nazítří koupí třeba i celou mlékárnu.

Inu, chytil se, ptáček. O žádné mléko ženě samozřejmě nešlo. Ve skutečnosti ji jen zajímalo, zda se muž bude schopný ze svého úspěchu radovat nezávisle na jejím rozpoložení, nebo zda hodlá opravdu čekat na její radostný signál. Stručně řečeno ověřovala si, že ten chlap je sám sebou. Deida upozorňuje, že tímto počínáním ženy nesledují nic špatného a zazlívat jim ho je jen projev nepochopení. Zbohatlému nešťastníkovi ze smyšleného příběhu doporučuje raději výrazný projev citů a něco poťouchlosti. Se slovy „Tak ty bys chtěla mlíčko?“ ji měl vroucně obejmout a povalit na postel.

Test 3: Je ten muž odhodlaný?

Jiný příklad z téhož titulu ilustruje, že ženy se svými zkouškami zacházejí opravdu daleko. Muž trénující vůli ve snaze osvojit si tantrickou metodu sexu, kde ejakulaci zastupuje mnohonásobně intenzivnější vyvrcholení - popisované jako energie směřující páteří a explodující v mozku - byl zděšený, když nenašel v partnerce oporu. Ta totiž v kritickou chvíli zaškemrala, aby na svůj záměr zanevřel, což se stalo, ale žena mu to následně zazlívala. Deida zdánlivě protismyslné počínání dotyčné vysvětluje její snahou prověřit míru mužova odhodlání. Jak autor dodává, ženy obdivují muže sledující vlastní ušlechtilé cíle třeba i v situaci, kdy by se s nimi neztotožňovaly.

Takže, milé dámy, pokud by se ve vás nějaký ješita poté, kdy propadl u některé ze zkoušek, pokoušel vyvolat pocit viny, jen mu ukažte vztyčený prst a nenechte si kazit náladu.

-dah-

Sdílejte článek
Štítky kniha mléko šťastný vztah tantra ješitný muž trvalý vztah Tomáš Baránek David Deida

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.