Sex a vztahy

17. října 2016 04:20

Martina Čerňanská

Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily

Určitě to myslíte dobře, ale… Urputná snaha se seznámit a upoutat na sebe pozornost za každou cenu nemusí vést právě k oltáři. Daleko častěji vede do pekel.

Ano, možná upoutáte pozornost, nikoli však prince na bílém koni, nýbrž podezřelé existence, která evidentně nestojí o lásku na celý život. Seriózní průzkumy poukazují na to, že vážnou známost je třeba hledat zodpovědně a střízlivě. Jakmile začnete přespříliš, jak se tak říká, tlačit na pilu, neuspějete. Odborníci rozhodně nedoporučují takzvaně „přepálit začátek“. Čemu je třeba se vyhnout?

Dívka ze střelnice

Všichni si z dětství pamatujeme na radostné chvíle, kdy přijela pouť. Náves zaplnily houpačky a kolotoče, hudba z tlampačů a svátečně oblečení lidé. Ve střelnici mezi papírovými růžemi a plyšovými zvířaty stála dívka a volala: „Mladý pane, pojďte slečně vystřelit růžičku!“ Měla nápadně rudé rty a jasně modré oční stíny. Do střelnice to patří, ale když jdete na schůzku s mužem, na němž vám záleží, ohnivě rudou rtěnku vynechte. Muži se za výrazně namalovanou slečnou rádi otočí, ale při výběru partnerky na celý život raději sázejí na přirozenost.

Paní Diblíková

Čas měří všem stejně, je to jediná spravedlnost, která na světě existuje. Proto vám nikdo nemůže vyčítat, že vaše středoškolská léta patří dávné minulosti. Za to nemůžete. Nicméně se stává, že se žena snaží vracet do svých šestnácti – prostřednictvím oblečení. Nasoukat se do o číslo menší sukýnky a halenky patřící pubertální dceři je tragikomické. Takhle si své gymnaziální roky nevrátíte, spíš upozorníte na to, že jste osamělá a tak trochu zoufalá…

Slečna chudinka

Ulovit muže na soucit? To se pravděpodobně nepodaří. Litovat se může být někdy prima zábava, a to v situaci, kdy se zachumláte pod deku, pustíte si zamilovaný film, slzíte do papírového kapesníčku a občas si ulomíte kousek mléčné čokolády s velkými ořechy. Ale sdělovat muži, o kterého maximálně stojíte, že celý život trávíte v koutku, že si připadáte jako fackovací panák, že jste k uzoufání osamělá, není dobrý nápad.

Jako závaží

Důležité je mít svůj vlastní život, svoje záliby, partu kamarádek, spoustu elánu a energie. Muž by neměl získat pocit, že vás vleče za sebou jako vězeň kouli na řetězu připoutanou k noze. Jakmile čekáte doma na jeho návrat z práce, veškerý volný čas chcete trávit s ním, nenávidíte jeho přátele a nechápete, že si s nimi občas chce zahrát fotbal nebo zajít na skleničku, ztratíte ho.

Příliš veselá panička

Záchvaty pubertálního smíchu, které slyší půl města, by měly zůstat někde v propadlišti času, v době, kdy jste chodila do „základky“. Jistě, muži nemají rádi fňukny, ale být jejich pravým opakem se rovněž nevyplácí. Pokud se na romantické schůzce chechtáte jako pila zvaná cirkulárka po každé větě, kterou partner řekne, abyste mu dala najevo, jak je vtipný, nejspíš pak půjdete domů už sama.

Autor: Eva Michorová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.