Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily

Určitě to myslíte dobře, ale… Urputná snaha se seznámit a upoutat na sebe pozornost za každou cenu nemusí vést právě k oltáři. Daleko častěji vede do pekel.
Vydáno: 17.10.2016
Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily
Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, možná upoutáte pozornost, nikoli však prince na bílém koni, nýbrž podezřelé existence, která evidentně nestojí o lásku na celý život. Seriózní průzkumy poukazují na to, že vážnou známost je třeba hledat zodpovědně a střízlivě. Jakmile začnete přespříliš, jak se tak říká, tlačit na pilu, neuspějete. Odborníci rozhodně nedoporučují takzvaně „přepálit začátek“. Čemu je třeba se vyhnout?

Dívka ze střelnice

Všichni si z dětství pamatujeme na radostné chvíle, kdy přijela pouť. Náves zaplnily houpačky a kolotoče, hudba z tlampačů a svátečně oblečení lidé. Ve střelnici mezi papírovými růžemi a plyšovými zvířaty stála dívka a volala: „Mladý pane, pojďte slečně vystřelit růžičku!“ Měla nápadně rudé rty a jasně modré oční stíny. Do střelnice to patří, ale když jdete na schůzku s mužem, na němž vám záleží, ohnivě rudou rtěnku vynechte. Muži se za výrazně namalovanou slečnou rádi otočí, ale při výběru partnerky na celý život raději sázejí na přirozenost.

lichotky muži hlavní

Lichotky, které muži chtějí od žen slyšet. A často!

Paní Diblíková

Čas měří všem stejně, je to jediná spravedlnost, která na světě existuje. Proto vám nikdo nemůže vyčítat, že vaše středoškolská léta patří dávné minulosti. Za to nemůžete. Nicméně se stává, že se žena snaží vracet do svých šestnácti – prostřednictvím oblečení. Nasoukat se do o číslo menší sukýnky a halenky patřící pubertální dceři je tragikomické. Takhle si své gymnaziální roky nevrátíte, spíš upozorníte na to, že jste osamělá a tak trochu zoufalá…

Slečna chudinka

Ulovit muže na soucit? To se pravděpodobně nepodaří. Litovat se může být někdy prima zábava, a to v situaci, kdy se zachumláte pod deku, pustíte si zamilovaný film, slzíte do papírového kapesníčku a občas si ulomíte kousek mléčné čokolády s velkými ořechy. Ale sdělovat muži, o kterého maximálně stojíte, že celý život trávíte v koutku, že si připadáte jako fackovací panák, že jste k uzoufání osamělá, není dobrý nápad.

Co na vás prozradí oblíbená barva? I to, jaká jste v posteli

Samozřejmě že i to, jakými se obklopujeme barvami či do jakých barev se rádi oblékáme, na nás prozrazuje, jací jsme. Mnohé to vypovídá o naší povaze, charakterových vlastnostech, ba i o intimních detailech. Přiznejte se: odíváte se do zářivě červené? Anebo preferujete světlounce modrou? Podívejme se teď na to, co o nás prozrazují barvy. A to i co se týká pikantnějších odvětví našeho života.

Oranžová

Co na vás prozradí oblíbená barva? I to, jaká jste v posteli oranž

Radost ze života, sebedůvěra, odvaha, optimismus – to je charakteristika ženy, která se ráda obklopuje čímkoli, co má barvu pomeranče. Mají zdi vašeho obývacího pokoje oranžovou barvu? Pokud ano, máte vyhráno: oranžová pomáhá proti pesimismu či letargii. Dodává chuť k práci i k postelovým hrátkám. Milovnice oranžové má smysl pro dramatičnost. V posteli je to divoká kočka.

Jako závaží

Důležité je mít svůj vlastní život, svoje záliby, partu kamarádek, spoustu elánu a energie. Muž by neměl získat pocit, že vás vleče za sebou jako vězeň kouli na řetězu připoutanou k noze. Jakmile čekáte doma na jeho návrat z práce, veškerý volný čas chcete trávit s ním, nenávidíte jeho přátele a nechápete, že si s nimi občas chce zahrát fotbal nebo zajít na skleničku, ztratíte ho.

Příliš veselá panička

Záchvaty pubertálního smíchu, které slyší půl města, by měly zůstat někde v propadlišti času, v době, kdy jste chodila do „základky“. Jistě, muži nemají rádi fňukny, ale být jejich pravým opakem se rovněž nevyplácí. Pokud se na romantické schůzce chechtáte jako pila zvaná cirkulárka po každé větě, kterou partner řekne, abyste mu dala najevo, jak je vtipný, nejspíš pak půjdete domů už sama.

-em-

Článek je zařazen v: sexy žena, femme fatale, dokonalá partnerka, jak sbalit chlapa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama