Sex a vztahy

13. února 2017 10:13

Martina Čerňanská

Zítra je Valentýn: rady a tipy, jak si ho co nejvíce užít!

Někdo se ohání tím, že tento americký svátek jim nesmí přes práh, jiní ho slaví, protože vzdát hold lásce je vždycky maximálně příjemná záležitost. A my v redakci jsme se rozhodly, že si ho letos se svými protějšky užijeme, jak se patří. Takže na nic nečekejte a opište to od nás.

„My slavíme s partnerem jak Valentýna, tak také první máj. Prostě si všechny tyto láskyplné dny užíváme a věnujeme jim pozornost. Kromě jiného si ale lásku vyznáme každý den,“ vysvětluje čtenářka Kateřina.

Oslavujte lákavým jídlem

Láska prochází žaludkem a tak ani Valentýna nelze oslavit jinak, než za pomoci těchto lákavých dobrot. Začít můžete už romantickou snídaní, kdy do toustu vykrojíte motiv srdce, nebo díky formičce připravíte láskyplné volské nikoliv oko, ale srdce. Jste- li spíše na sladké snídaně, vsaďte na vafle s čokoládou, nebo lívance se šlehačkou s borůvkami, malinami a kousky jahod.

Máte rodinu a chcete něco vykouzlit i vašim nejmilejším? Upečte dort ve tvaru srdce, naplňte ho krémem a potáhněte fondánem, nebo marcipánem. Mnohem rychlejší variantu ale představují muffiny, nebo na několik způsobů zdobené cupcaky.

Ať už večeříte doma, nebo v restauraci, tak si neváhejte pochutnat na filetu z lososa, delikátní vepřové panence, nebo propadněte krevetám. Jsou totiž fantastické.

Pokud budete jídlo připravovat doma sami, přizvěte do kuchyně i vašeho milého. Užijete si spoustu legrace a nasmějete se až až. A přesně tyto momenty se nejenom počítají, ale především naší lásce prospívají jedna báseň.

Jděte se projít

Jen vy dva ruku v ruce. Zajděte na místo, kde jste se poprvé setkali, dali jste si první polibek, nebo se milovali. Tato vzpomínková štace po městě vám udělá dobře a katapultuje vás do vzpomínek, kdy jste ve fázi zamilovanosti neřešili vůbec nic a prostě byli šťastní až na půdu.

Pošlete vzkaz lásky vstříc k obloze

Dříve se posílaly vzkazy v láhvi po mořských vlnách, zato dnes je zase v kurzu lampiony. Klidně ho pomalujte vašimi iniciály, jménem nebo srdíčky a k večeru ho společně vypusťte k hvězdnému nebi a nezapomeňte si něco krásného přát.

Valentýnský sex nesmí chybět

Máte chuť použít vaši obehranou výmluvu, proč to dneska zase nepůjde? Vykašlete se na to a vytřete milému zrak. Vklouzněte do saténové košilky, mladistvě a svůdně působí také babydoll nebo krajkové body. Vyčarujte si jemný make-up, vlasy lehce navlňte, ať vám padají na ramena v měkkých vlnách a pak s pohledem šelmy vkročte do ložnice. A pokud najdete odvahu, zkuste to jako Demi Moore ve filmu Striptýz.

Klidně můžete oprášit starou dobrou klasiku, nebo si jemně zaexperimentujte a vsaďte na elektrosex, rimming, nebo milém předveďte vaši masturbaci v přímém přenosu. Za vyzkoušení stojí také sex v místnosti, ve které panuje černočerná tma. Nebudete mít před očima to, jak se vás drahý dotýká, zato významnou roli sehraje nekonečná a mocná představivost. V mysli se tak můžete milovat s někým úplně jiným, než je váš partner.

Pětice valentýnských tipů na konec

  • Prolistujte si vaše společné fotoalbum. Uvidíte, že bránice vám poděkuje.
  • Zarezervujte si vstup do privátní vířivky s šampíčkem a užijte si dotek hravých bublinek na pokožce. Taková masáž se vám bude zamlouvat.
  • S Valentýnem souvisí také zvýšená poptávka po zájezdech do evropských metropolí jako je Paříž, Benátky, Řím, nebo Nizozemí.
  • Co takhle jít s drahým vyvenčit pejsky do útulku? Uvidíte, že tento dobrý skutek na den lásky vynikne ještě dvakrát víc.
  • Kdy jste naposledy byli v kině? Aktuálně se promítá druhé pokračování 50 odstínů temnoty. Vyrazíte s kamarádkou, nebo s partnerem?
  • Nic nezkazíte ani romantickým filmem. Doporučujeme Marley a já, Zkus mě rozesmát, nebo fantastickou animovanou pohádku pro celou rodinu s názvem Zootropolis.

Přečtěte si také:

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.