Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Zkoušeli jste v sexu „fisting“? Důležitý je správný postup!

Možná jste už o fistingu slyšela a představujete si, jak vám někdo vrazí pěst do vagíny. Tohle že by vás mělo vzrušit? Tahle sexuální technika je ale úplně o něčem jiném. Stěžejní je váš partner, který pěkně jeden po druhém vkládá své prsty do vašeho milostného tunýlku.

fisting hlavní 1 Foto:

 

„Fisting“ se ovšem netýká jenom vagíny, ale i konečníku. Mohou si ho tedy užít i muži, případně je možné zkusit tzv. dvojitý fisting, kdy je, zjednodušeně a slušně řečeno, každá ruka v jiném otvoru. Určitě si dokážete lehce představit, že to může při nešetrném zacházení poměrně dost bolet. Partnerova ruka vás může poškrábat nebo poškodit poševní svaly. Nicméně, jestliže je partner šikovný, ohleduplný a vy mu důvěřujete, může vám tato sexuální technika díky vaginální stimulaci poskytnout hodně příjemné pocity plné slasti.

Pokud se rozhodnete, že to chcete zkusit, můžete se inspirovat jednoduchým návodem:

Bezpečnost především
fisting bezpečnost
fisting bezpečnost
Bezpečnost především

Protože se jedná o experiment, jak je vaše vagina pružná, doporučujeme použít lubrikační gel a nebát se ho využít v hojné míře. Tím rozhodně nic nezkazíte. Dalším významným faktorem je hygiena – krátké nehty a čisté ruce. Zabráníte tak poškrábání a přenosu bakterií. Jistou alternativou je použití latexových rukavic. Mohou usnadnit proniknutí a současně tvoří bariéru před případnou infekcí.

Myslete na předehru
fisting nespěchejte
fisting nespěchejte
Myslete na předehru

Vložit všech pět prstů do pochvy není vůbec snadný úkol. Klíčem k úspěchu je příjemná atmosféra plná intimity a vzrušení. Partnerovi se určitě vyplatí, když vás bude nejprve pořádně hýčkat – masírováním, líbáním, jemnými doteky apod.

Nikam nespěchejte
fisting nespěchejte
fisting nespěchejte
Nikam nespěchejte

Tato technika obecně začíná tím, že vám muž vloží dva prsty do pochvy. Partner si s vámi postupně hraje a je-li vám to příjemné, přidá pomalu třetí prstík. Může je spojit dohromady, že vytvoří jakýsi zobák. Další způsob, jak vás pořádně rozpálit. Pozvolna se dostává čím dál více dovnitř. Pokud si to opravdu užíváte, můžete partnera začít povzbuzovat, aby ještě přidal palec tak, že začne dráždit váš klitoris, zatímco ostatními prsty stimuluje váš G-bod.

Jít dál?
fisting jít dál
fisting jít dál
Jít dál?

Pro mnoho párů je varianta se třemi prsty ve vagině konečná. Ale pokud máte pocit, že je vše ok a jste připraveni na další stupeň, nachystejte si pro jistotu další dávku lubrikantu. Na řadě je malíček a palec, které by měl partner přidat k ostatním prstům, které tvoří „zobák“. Následuje šetrné zasouvání celé ruky stále hlouběji nejprve po klouby prstů až po celé zápěstí. Jakmile je ve vás, může se pokusit rozpojit prsty a trochu si s nimi pohrát. Stačí zapojit fantazii a využít třeba i klouby prstů pro masáž G-bodu. Orgasmu však dosáhnete lépe tehdy, když vám bude partner druhou rukou nebo jazykem stimulovat klitoris.

Mluvte s ním
fisting mluvte
fisting mluvte
Mluvte s ním

Musíte během vašich hrátek udržovat s partnerem komunikaci, aby věděl, zda vás něco nebolí, nebo naopak, abyste mu poradila, kde má více přitlačit, abyste si to maximálně užila. Pro chlapy je vagina španělská vesnice, stejně jako pro nás penis. Pokud ale partnera navedete, budete oba spokojenější – vy slastí a on z pocitu „chlapáka“, který vás dovede pořádně uspokojit poměrně netradičním způsobem.

 

-šp-

 

Reklama