Sex a vztahy

18. června 2016 04:30

Martina Čerňanská

Zlatokopka versus fajn holka do nepohody! Která je na tom líp?

Do slova a do písmene se můžete samou závistí propadnout, protože i když je chlapi označují za zlatokopky, tak stejně s nimi dobrovolně skáčou do postele, jako by se nechumelilo, a těm potvorám pak stačí udělat pár cukrbliků a mají toho fajn mužského, na kterého jste vy sama číhala, na udičce?

Myslíte si, že proti peroxidové náně nemáte pražádnou šanci, a tak toho sympaťáka odhodlaně přenecháte vyumělkované barbíně? Omyl. I sebeatraktivnější obal vás prostě přestane bavit, když zjistíte, že uvnitř není vůbec nic.

Možná k vám tato informace nějakým nedopatřením nedorazila, ale i když jsou pánové vizualisté a vzhledem se rádi nechají opájet, tak rozhodně toto měřítko není jediným, podle kterého si vybírají ženy. Důležitý je bezpochyby šarm, inteligence, smysl pro humor, což skvěle vystihuje slůvko sexappeal. A ten i sebevymazlenější zlatokopka prostě mít nemusí. A taky že mnohdy nemá.

Zlatokopka hraje na vzhled a zapomíná na to další, se kterým můžete bodovat vy!

Ano, můžete namítat, že nikdy nebudete mít tu dokonale pěstěnou hřívu blond kadeří, že si nebudete moci dovolit permanentní make-up, silikonový dekolt a kdovíco ještě. Protože ona si tyto bonusy navíc zaplatila penězi cizího samce, se kterým už dávno není. Jsou sebestředné, hřeší na svůj půvab, za přítomnost v mužské náruči si nechají nekřesťansky zaplatit a vesměs v hlavě toho kdovíkolik nenosí. Takové ženské jsou dobré pouze a jenom na jednu noc, nemají svůj názor, nechají si zavřít pusu drahými dárky, v očích se jim zračí místo radosti bankovky a navíc se moc dlouho u svého hostitele neohřejí, protože každého chlapa prostě jednou přestane bavit být chodící peněženkou, když na oplátku nedostane vůbec nic.

Jsou vesměs nesamostatné, permanentně závislé na příjmu muže a maximálně povrchní. Pokud takovou ženu potkáte, možná jí budete pohrdat a tak nějak se začnete přirozeně obávat, aby vám milý za ní neutekl.

Ale dost často jsou tyto krásky nešťastné, nevědí, co je to láska, a i když se jim to ani za mák líbit nebude, tak jsou něčím jako moderní prostitutkou. Nejde o to, jestli jí na noční stolek vysype peněženku, nebo jí naservíruje až pod nos hříšně drahou kabelku, prostě je to transakce bez citů, fungující na bázi sexu. Tyto holky, ať už jsou jakékoli, nikdy nebudou mít tu výsadu usínat s mužem po boku, protože jejich samec bude spřádat sny u své manželky. A k nim si maximálně zaskočí pro trochu té rozkoše, co jde zaplácnout drahými dárky.

Holka do nepohody, tedy vy. Máte v mnohém náskok.

Poznáte ji podle toho, že srší elánem, energií a úsměvem od ucha k uchu. Umí povzbudit, rozveselit a stejně tak vzbudit dojem nezávislé ženy, nebo naopak té, kterou je potřeba chránit. I když neholduje umělé kráse, láká muže na svůj šarm, který je protkán sebevědomím, snahou si najít své místo na slunci a hlavně jít svému štěstí naproti. Nemá obě ruce levé, dokáže uvařit, upřímně se zajímá o mnohé a stává se také jasnou adeptkou pro lásku na celý život. Možná si řeknete, že od vás ho odtáhne ta dokonale upravená coura, ale pokud navíc propadnete sexu, nebude s vámi nuda a celkově se váš románek nebude podobat sourozeneckému soužití, ale bude krapet pikantnější, máte ho jednou provždy jasného. I když možná někde vzadu své mysli touží po kráse zlatokopky, tak se stejně žení s námi, s ženskými, co mají všech pět pohromadě a neschází nám přidané hodnota. Navíc vy jste ta, co mu dá dítě a udělá ho otcem. Ta sebeatraktivnější mrcha toho nebude schopna, protože ví, že její jedinou zbraní je tělo, proto si ho nemůže nechat „zkazit“ rostoucím bříškem.

-lz-

Přečtěte si také:

Sdílejte článek
Štítky peníze láska krása vztahy sex peněženka vzhled zlatokopka holka od vedle

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.