Sex a vztahy

26. května 2016 04:30

Martina Čerňanská

Návod, jak získat muže na celý život! Jen sex a líbivý vzhled však nestačí

Říká se, že pánové touží po ženě, která se v obyváku chová jako dáma, v kuchyni jako kuchařka a v ložnici jako děvka. I když budete chtít proti této vskutku trefné říkance cokoli namítnout, tak vás musíme upozornit, že tento tahák obsahuje vše, co je k potěšení vašeho muže skutečně potřeba.

Aby si na vás doslova vypěstoval závislost a brzy nezahořel touhou po prsaté a mladší, naservírujeme vám hned několik protřelých triků navíc.

Upozorňujeme, že tyto níže tipy uvedené je nutno aplikovat pouze a jenom na mužské, o které skutečně stojíte. V opačném případě se klidně může stát, že vám ten moula nedá pokoj, i když jej vy sama pošlete k šípku.

Vzbuďte v něm pocit, že našel klenot

Mnoho z nás dělá tu chybu, že se muže snaží pobláznit pouze z hlediska vzájemné přitažlivosti. Pokud ale chcete, aby se zdržel až do ranního kuropění a nevzal roha hned poté, co si s vámi pod peřinou vykoná své, zaháčkujte ho i z hlediska lásky a emocí, co ho k vám budou doslova magicky lákat. Dejte si za úkol proniknout do jeho nitra a tím pomalu bořit jeho ochrannou zeď, kterou si pánové začnou z čistě preventivných důvodů stavět už od mládí.

Nenápadně se mu dostaňte pod kůži, vytáhněte ho chytře z ulity, ať pochopí, že s vámi bude jeho život prozářen radostí a chutnat po štěstí. Pak už nikdy nedá přednost jiné, i kdyby to byla dvojnice Heidi Klum, protože k vám ho bude poutat něco, co on sám nebude schopen popsat slovy. Ano, a právě v tuto chvíli, ve které muži ztrácejí řeč, můžeme vzdát hold lásce.

Říkáte si, jestli to vůbec lze dokázat? Jasně, že ano, a opět zabírají maličkosti. Povídejte si, plánujte, zasvěťte ho do tajů vašeho života, řekněte mu o tom, jaká jste byla potvůrka, když jste byla malá (o tom, že vám to zůstalo do dneška však taktně pomlčte), vytáhněte ho na výlet za město a uspořádejte si hvězdný piknik na zřícenině hradu a prostě spolu prožívejte opojnou přítomnost plnými doušky.

Pokud budete doma pořád remcat, že tamto se vám nelíbí a to je potřeba změnit, tak ho akorát poštvete proti sobě a budete mít utrum. Buďte hravá, nápaditá, jednou romantická, jindy zase odvážná a v každém případě plaťte za jedinou svého druhu. Takovou totiž nahradit nelze. Protože vaše společné zážitky bude mít v hlavě pořád. A vy tam s nimi zůstanete stejně tak.

Atraktivní a přesto sečtělá!

S vizáží ženy vamp to budete mít alespoň ze začátku snadné, protože chlapi nás prvně hodnotí vizuálně, ale pak až procitnou do reality a jejich vesmírem přestane být sex. Musí ve vás nalézt tu, co není hloupá jak troky, ale umí si dát dohromady jedna a jedna. Vytáhněte se před ním se zajímavým postřehem z aktuálního dění, překvapte skvělou dedukcí a rozhodně si odpusťte roli té, co budí dojem, že „zchlamstla“ všechnu moudrost světa. Protože tohle už je zase extrém číslo dva. A o ten nemá zájem nikdo, natož chlap.

Nezávislá, přesto zranitelná

U vás musí mít pocit, že ho nebudete považovat za chodící peněženku, co zalepí váš každodenní rozmar. Protože chlapi přesně ty ženské, kterým se v očích zračí dolarovky jako Kačeru Donaldovi, definují jasně, leč výstižně – je to prostě zlatokopka. A těm prostě pšenka moc dlouho nepokvete.

Musí proto o vás vědět, že jste schopna si peníze vydělat sama, ale že vás tu a tam potěší, když od něj dostanete něco jen tak pro radost bez ohledu na výši pořizovací ceny. Takovou ženskou budou velebit až do nebe a začnou se potýkat s touhou, že se pro vás budou chtít rozdat.

-lz-

Přečtěte si také:

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.