Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Návod, jak získat muže na celý život! Jen sex a líbivý vzhled však nestačí

Říká se, že pánové touží po ženě, která se v obyváku chová jako dáma, v kuchyni jako kuchařka a v ložnici jako děvka. I když budete chtít proti této vskutku trefné říkance cokoli namítnout, tak vás musíme upozornit, že tento tahák obsahuje vše, co je k potěšení vašeho muže skutečně potřeba.
Vydáno: 26.05.2016
Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte!
Autor: thinkstock.com Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte!

Aby si na vás doslova vypěstoval závislost a brzy nezahořel touhou po prsaté a mladší, naservírujeme vám hned několik protřelých triků navíc.

Upozorňujeme, že tyto níže tipy uvedené je nutno aplikovat pouze a jenom na mužské, o které skutečně stojíte. V opačném případě se klidně může stát, že vám ten moula nedá pokoj, i když jej vy sama pošlete k šípku.

Co jste nevěděli o mužích hlavní

10 překvapivých faktů o mužích. Věděly jste to?

Vzbuďte v něm pocit, že našel klenot

Mnoho z nás dělá tu chybu, že se muže snaží pobláznit pouze z hlediska vzájemné přitažlivosti. Pokud ale chcete, aby se zdržel až do ranního kuropění a nevzal roha hned poté, co si s vámi pod peřinou vykoná své, zaháčkujte ho i z hlediska lásky a emocí, co ho k vám budou doslova magicky lákat. Dejte si za úkol proniknout do jeho nitra a tím pomalu bořit jeho ochrannou zeď, kterou si pánové začnou z čistě preventivných důvodů stavět už od mládí.

Nalákejte ho do osidel lásky už napořád! Pouze a jenom na sex a líbivý vzhled však příliš nespoléhejte! 2 Foto:

Nenápadně se mu dostaňte pod kůži, vytáhněte ho chytře z ulity, ať pochopí, že s vámi bude jeho život prozářen radostí a chutnat po štěstí. Pak už nikdy nedá přednost jiné, i kdyby to byla dvojnice Heidi Klum, protože k vám ho bude poutat něco, co on sám nebude schopen popsat slovy. Ano, a právě v tuto chvíli, ve které muži ztrácejí řeč, můžeme vzdát hold lásce.

Říkáte si, jestli to vůbec lze dokázat? Jasně, že ano, a opět zabírají maličkosti. Povídejte si, plánujte, zasvěťte ho do tajů vašeho života, řekněte mu o tom, jaká jste byla potvůrka, když jste byla malá (o tom, že vám to zůstalo do dneška však taktně pomlčte), vytáhněte ho na výlet za město a uspořádejte si hvězdný piknik na zřícenině hradu a prostě spolu prožívejte opojnou přítomnost plnými doušky.

Pokud budete doma pořád remcat, že tamto se vám nelíbí a to je potřeba změnit, tak ho akorát poštvete proti sobě a budete mít utrum. Buďte hravá, nápaditá, jednou romantická, jindy zase odvážná a v každém případě plaťte za jedinou svého druhu. Takovou totiž nahradit nelze. Protože vaše společné zážitky bude mít v hlavě pořád. A vy tam s nimi zůstanete stejně tak.

Atraktivní a přesto sečtělá!

S vizáží ženy vamp to budete mít alespoň ze začátku snadné, protože chlapi nás prvně hodnotí vizuálně, ale pak až procitnou do reality a jejich vesmírem přestane být sex. Musí ve vás nalézt tu, co není hloupá jak troky, ale umí si dát dohromady jedna a jedna. Vytáhněte se před ním se zajímavým postřehem z aktuálního dění, překvapte skvělou dedukcí a rozhodně si odpusťte roli té, co budí dojem, že „zchlamstla“ všechnu moudrost světa. Protože tohle už je zase extrém číslo dva. A o ten nemá zájem nikdo, natož chlap.

Nezávislá, přesto zranitelná

U vás musí mít pocit, že ho nebudete považovat za chodící peněženku, co zalepí váš každodenní rozmar. Protože chlapi přesně ty ženské, kterým se v očích zračí dolarovky jako Kačeru Donaldovi, definují jasně, leč výstižně – je to prostě zlatokopka. A těm prostě pšenka moc dlouho nepokvete.

Musí proto o vás vědět, že jste schopna si peníze vydělat sama, ale že vás tu a tam potěší, když od něj dostanete něco jen tak pro radost bez ohledu na výši pořizovací ceny. Takovou ženskou budou velebit až do nebe a začnou se potýkat s touhou, že se pro vás budou chtít rozdat.

-lz-

Přečtěte si také:

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!

Máte si držet „kamaráda“ na sex? Aneb kamarád taky rád a vy vlastně taky!

láska

Stále se vám v lásce nedaří? Pak děláte těchto 6 chyb!

10 chyb, kvůli kterým vám chlap uteče

Máte pocit, že vaše biologické hodiny bijí na poplach jako šílené? Pak hlavně žádnou paniku. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Jistě už máte tu zkušenost, že v panice a rozrušení dělá člověk jednu chybu za druhou. Je třeba se uklidnit a jednat rozumně. Kdo chce miminko, nutně potřebuje partnera. Pokud se vám podařilo potenciálního tatínka "ulovit" a cítíte se konečně šťastná, těšíte se na svatbu a na to, že se z vás stane maminka, myslete na to, že partnera nesmíte vyplašit.

Proto nedělejte následující hrubé chyby:

 

Máte pocit, že vaše biologické hodiny bijí na poplach jako šílené? Pak hlavně žádnou paniku. Zachovejte klid a chladnou hlavu. Jistě už máte tu zkušenost, že v panice a rozrušení dělá člověk jednu chybu za druhou. Je třeba se uklidnit a jednat rozumně. Kdo chce miminko, nutně potřebuje partnera. Pokud se vám podařilo potenciálního tatínka "ulovit" a cítíte se konečně šťastná, těšíte se na svatbu a na to, že se z vás stane maminka, myslete na to, že partnera nesmíte vyplašit.

Proto nedělejte následující hrubé chyby:

Nemluvte o svatbě

muž uteče svatba

Podle nepsaných pravidel by o svatbě měl začít mluvit muž. Opravdu byste se už velice ráda vdávala? Pak o tom mlčte, ať svou "oběť" nevylekáte. Pokud úmysl co nejdříve se vdát oznámíte v ten nejnevhodnější čas, ať už na prvním rande anebo po pouhých několika týdnech trvání vztahu, ženich vezme nohy na ramena.

 

 


-lz-

Článek je zařazen v: láska, Sex, vztahy, vášeň, milenec, touha, Heidi Klum, partner, vztah na celý život, problémy