Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Stále se vám v lásce nedaří? Pak děláte těchto 6 chyb!

Stále se vám nedaří v lásce a partnerských vztazích. Možná opakujete stále stejné chyby.
Vydáno: 10.05.2016
láska
láska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stále se vám v lásce nedaří? Ne a ne najít toho pravého? Zamyslete se, zda čirou náhodou neděláte následující chyby.

Měníte partnera k obrazu svému

Jenomže on se nezmění! Snažíte se marně. Je to zvláštní, ale ženy vstupují téměř do každého vztahu s iluzí a pevným přesvědčením, že svého partnera dokonale předělají. Snad je to nějaký vychovatelský komplex žen – budoucích matek. Milé dámy, možná po letech docílíte toho, že se po obývacím pokoji bude válet o něco méně špinavých ponožek než na začátku vaší známosti. Ale cholerika, alkoholika, nevěrníka, puntičkáře či workoholika nepředěláte, i kdybyste se na hlavu postavily.

Tipněte si, které znamení zvěrokruhu má největší sklon k nepořádku. Ano, jsou to často muži narození ve znamení Blíženců a Vodnáře. Tito zrozenci nás dokážou svým sklonem k chaosu vytáčet těměř do bezvědomí.

Třesete se strachy

Pokud ke každé nové známosti přistupujete s chorobným strachem, že to zase nevyjde a že to opět skončí katastrofou, pak můžete vzít jed na to, že vztah skutečně zkrachuje. Strach z toho, že vám partner zlomí srdce a pak zmizí jako dým, vás nutí chovat se nepřirozeně, křečovitě, hystericky... a on doopravdy odejde či spíš uteče. Je to začarovaný kruh.

Nedostatkem sbevědomí, které se projevuje nejistotou a strachem, nejčastěji trpí ženy narozené ve znamení Ryb a Panny. Milé dámy, hlavu vzhůru, věřte si. Jste stejně dobré a kvalitní partnerky jako ostatních deset znamení zvěrokruhu.

Vybíráte si nevhodné partnery

Možná podvědomě opakujete stále touž chybu a pokaždé se utopíte v nekonečně modrých očích toho nepravého. Vzhlížíte k ženatému nadřízenému, k charismatickému tmavovlasému sousedovi, bohužel zároveň notorickému sukničkáři, k přitažlivému bývalému spolužákovi ze "základky" – který se ovšem podruhé rozvádí a čeká dítě se sekretářkou. Nejvyšší čas přestat se chovat jako puberťačka a dostat aspoň náznak rozumu!

Jedna ze základních astrologických pouček říká, že partnerské vztahy zrcadlí nás samé. Stojí se nad ní zamyslet, možná pak zjistíme, proč stále opakujeme stejné chyby.

Myslíte si, že přijde ten pravý a všechno vyřeší

Nelze vyloučit, že stále jen zoufale čekáte na kohosi, kdo napraví všechny vaše omyly, vyřeší veškeré problémy, utiší bolístky z minulosti a po jehož boku na vás bude už navždy svítit slunce.To je ovšem čekání na Pana Božského, nikoli na muže z masa a kostí. Doufat, že přijde ideál a dodá vám lásku, která vám doteď chyběla, zaplní prázdné místo po expříteli a zažene nudu, nedoporučujeme. Nejprve se postavte na vlastní nohy. Teprve pak hledejte lásku.

Idealistické bývají ve svých vztazích nejčastěji ženy narozené v Raku, Rybách, ale i v Beranu. Nevěřte na pohádky, i když čas od času do života přijdou. Zajímavé je, že vždy, když už je nejméně čekáme.

Nevhodně komunikujete

Většinu partnerských problémů způsobují fatální chyby v komunikaci. Málokdy se totiž dovedeme bavit stručně a k věci, zejména když jsme na sebe rozzlobení. Všimněte si rozdílů v následujících dvou sděleních: "Ty se doma jen válíš," a "Uvítala bych, kdybys mi trochu pomohl s domácností, v poslední době toho mám moc." Hádejte, která z těchto vět partnera zvedne z pohovky a přiměje vyluxovat koberec a vynést koš?

Mistryně ve správné komunikaci s partnerem bývají ženy narozené ve znamení Blíženců, Vah nebo Kozoroha. Zkuste se od nich přiučit.

Držíte partnera na řetězu

Jakmile se z ženy, která by měla být spíše vílou, stane generál, musí počítat s tím, že se dřív či později partner, kterému přisoudila roli vojína, vzbouří. Pomocí příkazů a zákazů můžete vychovávat leda tak psa, a i tomu je třeba nechat aspoň malý kousek svobody. Dostává-li váš muž instrukce typu: Nakup, odvez, ukliď, případně: Na kamarády zapomeň, Do hospody ani jednou za rok či: Nechápu, proč bys měl chodit na fotbal, vždyt je to nuda – nelze vyloučit, že zůstanete opět sama.

Největšími generálkami horoskopu bývají ženy narozené ve znamení Berana a Kozoroha. O ženách ve znamení Berana se dokonce říká, že bývají nejčastěji svobodnými ženami. Nic ve zlém, jen to s těmi svými názory a kontrolou nepřehánějte.

-em-, -jik-

Článek je zařazen v: partnerské vztahy, chyby v partnerských vztazích, astrologie, znamení zvěrokruhu
Reklama