Sex a vztahy

29. srpna 2018 10:00

Co dělá z ženy tu nejlepší milenku? Erotické sebevědomí. Máte ho i vy?

V posteli vám to už dávno neklape tak, jak byste si přáli? Stereotyp, několik let i kil navíc ve společném soužití a žena najednou přestává být tou milenkou, o které její mužský spřádá sny. Jak znovu nastartovat milostné motory a zároveň si začít věřit?

Bez milostného sebevědomí to jen tak nepůjde, máme pro vás tipy, jak ho vzkřísit a s ním i váš sexuální život.

Výše sebevědomí se uplatní nejenom v oblasti milování, ale i osobního či profesního života. Čím je nižší, tím kvalita našich zítřků má tendenci uvadat a není taková, jakou bychom si přáli. Prostě nám naše mysl neumožní to či ono prožívat nebo usilovat o něco víc. Lidé s nízkým faktorem důvěry sami v sebe se tak zbytečně okrádají o prožitky, které dělají život opravdovým. A milování je jednou z esencí, která stojí za to.

Mnoho z nás sex chápe především jako fyzický prožitek a tak mnohdy zapomínáme na emocionální a duševní rovinu, která hlavně u něžného pohlaví převažuje. Pokud se žena necítí milována, sebejistě a sexy, nikdy sex s takovou milenkou nebude úžasný a vy si jej s největší pravděpodobností stejně neužijete. Budete se sama sebe ptát, jestli to či ono děláte správně, zda se vám bříško příliš nekrabatí a vy nevypadáte jako vorvaň, jestli jej vzrušujete, a tak dále. Tyto stresující myšlenky vám budou vířit hlavou a ve výsledku se o krásné pocity ošidíte vy sama. A zbytečně!

Nechtějte být dokonalá

V lechtivých filmech pro dospělé vídáme dokonalé ženy i muže, a tak se může lehce přihodit, že při zhlédnutí takového videa naše sebedůvěra sklouzne k bodu mrazu. A přitom o nic nejde. Za těmito videi profesionálů je neuvěřitelná dřina nejenom maskérů, ale i těch, co dokážou zakamuflovat všechno, co je nedokonalé. S klidnou duší se koukněte na nějaké to amatérské video, kde vidíte skutečné ženy a muže se skutečným tělem. Možná vám to otevře oči a třeba nachytáte i nějakou tu inspiraci.

Mějte se ráda

Je fajn na sobě pracovat, abyste zmírnila celulitidu, zbavila se tukového prstence kolem bříška, ale jenom to bohužel nestačí. Měla byste se přijmout taková, jaká skutečně jste. Co na tom, že máte vetší zadeček, oblé boky a třeba křivé nohy. Jste to vy. A váš milý je s vámi právě proto, milujete své já se vším, co přináší. Nikdo jiný to za vás neudělá. Náhle se budete brát s větší porcí nadhledu a nebudete se trápit pro malé věci. A tak je to skutečně v pořádku.

A kdejaký mužský vám stejně odkýve fakt, že během milování řeší vás, vaše i jeho pocity, užívá si omamnou sexuální energii a je mu úplně fuk, jestli máte mít menší zadek nebo vaše stehna už dávno nejsou tak pevná jako kdysi. Čím víc budete na své chyby upozorňovat, tím více si jich bude všímat i ten druhý. A to přece nechcete, nebo snad ano?!

Objevte, jak to máte ráda

Masturbace představuje cestu k rozkoši, která rozezní vaše tělo. Zjistěte, co a jak máte ráda, co vám dělá dobře a spouští vám nirvánu slastných pocitů. Když to nebudete vědět vy sama, těžko to objeví váš partner. Buďte mu nápomocná a bez obalu a otevřeně mluvte o tom, co byste ráda vyzkoušela, co vás láká, vzrušuje. Sdělte mu však i to, co se vám až tak nelíbí. Mluvit se dá vážně o všem, jen jednou musíte začít.

Sbohem sociální sítě

Nemá cenu vysedávat u Facebooku, lustrovat Instáč a pak se trápit tím, že tamta přítelova kolegyně má větší prsa, nádherný zadek a obléká se tak neuvěřitelně sexy. Neporovnávejte se s někým dalším, nechtějte se jim vyrovnávat, protože je to cesta do pekla. Vždycky tu budou hezčí i méně krásné ženy než jste vy. Jenom o tom ale není. Nežárlete, nesledujte drahého a ani mu nedávejte záminku vedoucí k tomu, že jste hysterická a k tomu třeba i mrcha. Pokud budete slídit v jeho telefonu, nikdy nebudete mít klid. Vy totiž budete chtít něco objevit!

Tipy, kterými vládnou božské milenky

  • Vědí, že kouzlo tkví v mužské představivosti. S prádlem a třeba s lodičkami na vysokém podpatku milého katapultujete do ráje. A to za to stojí, nebo ne? Pořiďte si konečně také podvazky, slušivý erotický overal s praktickými otvory, nebo třeba paruku. Pánové si totiž budují intimitu právě skrze milování. Tak to od nich opište i vy.
  • Dejte drahému najevo, že se vám sex s ním líbí. Sténejte, mručtě, vzdychejte. Buďte tam s ním, prociťte přicházející orgasmus, držte se za ruce, líbejte se a sajte konečky prstů, nebo ho během misionářské pozice chyťte za zadek.
  • Během aktu řešte jen sebe a jeho. Nic v tu chvíli není skutečně důležité.
  • Koukněte před sexem na porno nebo si zalistujte erotickým časopisem. Uvidíte, že to bude mít božské výsledky.
  • Zapojte vaše dvojčata. Milý i vy budete slastí bez sebe. Tak šup šup!

-LZ-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.