Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Tělo padesátileté ženy nejsem schopen milovat, není mimořádné, tvrdí Yann Moix

O velký mediální poprask se postaral známý francouzský spisovatel, režisér a televizní moderátor Yann Moix. V rozhovoru pro dámský magazín řekl něco, čím pořádně nadzvedl ze židlí nejen ženy!
Vydáno: 09.01.2019
Tělo padesátileté ženy nejsem schopen milovat, není mimořádné, tvrdí Yann Moix
Autor: profimedia.cz Tělo padesátileté ženy nejsem schopen milovat, není mimořádné, tvrdí Yann Moix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Řeknu vám pravdu. V padesáti nejsem schopen milovat padesátiletou ženu. Podle mě je moc stará. Dávám přednost mladším ženským tělům, to je všechno. Konec. Tělo pětadvacetileté ženy je mimořádné. Tělo padesátileté ženy už tak mimořádné není," řekl Moix v rozhovoru pro lednové vydání časopisu Marie Claire.

A právě toto tvrzení vzbudilo vlnu emocí. Někteří začali spisovatele obviňovat ze sexismu. Jiným vadil především fakt, že Moix zaměňuje sex s láskou. 

Některé uživatelky Twitteru na svých účtech zveřejnily fotografie slavných žen, které už překročily padesátku (např. Sandra Bullock, Halle Berry či Julia Roberts), a ve svých příspěvcích je politovaly, že u Moixe už nebudou mít šanci.

Naopak jiné ženy uvedly, že jsou rády, že jim už padesát bylo a tudíž si mohou oddychnout, že vypadly ze zorného pole francouzského spisovatele.

Moix se poté v mnohých dalších rozhovorech bránil tím, že má nárok na svůj názor a že se nemusí nikomu zpovídat ohledně vkusu na ženy.

Co si o tom myslíte vy? Zajímá nás váš názor!

Kdo je Yann Moix?

Moix je známý francouzský spisovatel, režisér a televizní moderátor. V roce 1996 získal Goncourtovu cenu za prvotinu za svůj román Jubilations vers le ciel (Jásot k nebi), se souborem povídek Naissance (Narození) se stal v roce 2013 laureátem Renaudotovy ceny. Jeho první film Superstar z roku 2004, vycházející z jeho románu Podium, zaznamenal velký komerční úspěch.

A ať už máte na sex po padesátce názor jakýkoliv, přečtět si následující článek, možná vám mnohé objasní:

Sex po padesátce

Jaký je sex po padesátce? V dnešní době je jiný než u předchozích generací

Reklama