Seriály a filmy

1. března 2017 09:36

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: milující se bratři, rady pro plesovou sezonu a zakletá herečka

Všestranní umělci Jiří a Ondřej Suchý v SJK

V dalším dílu Show Jana Krause se představí všestranní umělci Jiří a Ondřej Suchý, tanečník Petr Čadek a herečka Lucie Brychtová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. března ve 21.35 na Primě.

Prvními hosty, kteří dnes večer přijali pozvání Jana Krause, jsou fenomenální a snad všemi múzami políbení umělci Jiří a Ondřej Suchých. Oba bratři mají kromě velkého nadání společné také to, že neustále a velmi pilně pracují. „Zatímco on by nedokázal žít uprostřed kokořínských lesů, tak já bych nedokázal žít a pracovat v koloběhu divadla Semafor. Shodli jsme se, že kdybychom si to prohodili, tak bychom zešíleli. On za tři dny a já možná ještě dřív,“ říká mladší Ondřej o svém o čtrnáct let starším bratrovi Jiřím, který zavzpomíná, jak v dobách, kdy se již zájmy a tužby jeho vrstevníků upínaly jiným směrem, on se musel vláčet s kočárkem. „Ale zase počítám s tím, že mi to začne brzy oplácet,“ dodává sarkasticky čerstvý pětaosmdesátník a autor neuvěřitelných takřka čtrnácti set písňových textů. „Když mi to jde, tak mám někdy písničku hotovou za dvě hodiny,“ prozrazuje Jiří a přidává historku o tom, jak jednou slíbil písničku kolegyni Jitce Molavcové, kterou napsal o přestávkách během představení. „To je můj rekord, to je do Guinnesse.“

Dalším hostem je Petr Čadek, profesionální tanečník, choreograf a lektor. „Každý má trochu jiný stimul toho, proč se chce naučit tančit,“ říká na úvod ze své zkušenosti soukromého učitele tance, „někdo chce oslnit, někdo má rád jen pohyb a chce si tančit doma.“ Podle slov moderátora Jana Krause je tanec důležitým komunikačním prostředkem, díky němuž se host protančil až do manželství s herečkou Jitkou Čvančarovou. Vystupoval totiž v několika televizních tanečních soutěžích po boku slavných a půvabných celebrit, např. Tatiany Vilhelmové, Andrey Verešové či Kateřiny Cajthamlové. „Moje žena tančila celkem dobře a tanec má ráda, což je důležitý,“ zavzpomíná tanečník, kterého hodlá Jan Kraus využít a vyzpovídat jako rychlopřípravku na plesovou sezonu. „Na plese jednoznačně nejvíc zaujmete tancem a důležité je také to, že chlap vede,“ udílí rady Petr Čadek.

Posledním hostem dnešního večera je zpěvačka a herečka Lucie Brychtová. „Do svých pětatřiceti jsem byla muž,“ říká herečka původem z Brna. „V Brně jsem vystudovala konzervatoř, poté jsem dělala Janáčkovu akademii, muzikálové herectví a po škole jsem nastoupila na pět let do pardubického divadla. Když se otevřela hudební scéna v Městském divadle v Brně, udělala jsem konkurz do muzikálového souboru a působila tam,“ vypráví Lucie, která nyní hraje ve hře Jsem žena, kterou podle svého vlastního příběhu sama napsala. „Šla jsem s kůží na trh,“ komentuje téma hry autorka, která si podle svých slov od dětství uvědomovala, že není tím, kým byla. „Začalo to už ve školce, kde jsem si chtěla hrát s panenkami, a pak v době dospívání se mi začali líbit kluci. Moje kamarádky se zamilovávali do kluků a já jsem taky chtěla, ale zároveň jsem si uvědomila, že to tak úplně nejde. Když mi bylo šestnáct, zašla jsem v Brně na sexuologii, protože jsem chtěla mít jasno. Tam mě vyhodnotili jako naprosto vyhraněného gaye a bylo.

Jaká byla její cesta ke změně pohlaví, co všechno tomu předcházelo a jak dlouho to trvalo? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.