V Show Jana Krause se těšte na hokejisty, výborné marmelády i "Ťuldu" Brouska

Hokejisté Pavel Francouz a Jiří Šlégr v SJK

V dalším dílu Show Jana Krause se představí hokejisté Pavel Francouz a Jiří Šlégr, herec Otakar Brousek a Blanka Milfaitová, která dělá nejlepší marmelády na světě. Dívejte se ve středu ve 21.35 na Primě!

Zástupci hokejových ligových mistrů Pavel Francouz a Jiří Šlégr jsou prvními hosty dnešní talk show. Přicházejí na pódium stylově s dresem a s hokejkou, které předávají Janu Krausovi se slovy: „My si vás dovolíme překvapit. Vzhledem k tomu, že sledujeme vaši show, jsme si všimli, že vám stále někdo nosí nějaké dárečky. Tak abychom nebyli pozadu.“

Po krátkém rozboru aktuálních hokejových zápasů a hledání příčin toho, proč jsou hokejisti někdy výborní, a jindy ne, připomíná Jan Kraus, že jeho host Jiří Šlégr je členem prestižního spolku Triple Gold Club, tzv. zlatého tria, tedy že je mistrem světa, olympijským vítězem i držitelem Stanleyova poháru. Oba hosté se však domáhají uznání i za to, že jsou coby členové litvínovského hokejového týmu ještě čerstvými držiteli extraligového titulu 2015, který nikdy předtím klub nevyhrál.

Prohlédněte si galerii:

Další host, známý český herec a dlouholetý moderátorův kolega Otakar Brousek přichází se dvěma helmami, přičemž jedna patří Pavlu Francouzovi, který se dodatečně omlouvá: „Já ji tam nechal schválně, protože ona docela smrdí.“ To pány očividně zaujme, a tak helma koluje a všichni ji očichávají. Posléze přijde na řadu Brouskova motorkářská, aby ji také vyzkoušeli. Při té příležitosti Krause napadne, že co ho zná, stále něco nosí na hlavě. „No klobouky, no. Čepice moc ne. Já nosím klobouky od roku 1982, kdy jsem nastoupil do angažmá v Kladně a objevil jsem tam takový pěkný klobouk, který mi moc slušel.“ A jak je to tedy s tím motorkářstvím? Celé to vzniklo díky nápadu Dalibora Gondíka, že pojedou na týden do Ameriky a budou tam jezdit na motorce jako v „Easy Riders“, ačkoli Otakar v té době neměl na motorku řidičák.

I s Otakarem Brouskem jsme udělali rozhovor:

Mistryně světa v marmeládách Blanka Milfaitová nemá ráda podobné prezentace, ale chtěla to dát svému partnerovi jako dárek k narozeninám. „On tady dnes není. My žijeme už delší dobu v karavanu, a tak je nyní v kempu na Císařské louce s naší Eliškou, o kterou se tam stará. To je naše skoro dvouletá dcera.“ Paní Blanka se proslavila výrobou jedinečných marmelád, se kterými vyhrává řadu soutěží a své výrobky dodává například dvoru britské královny. V čem spočívá její úspěch? „Já pořádně ani nevím, dělám marmelády úplně normálně, jak by se dělat měly, z dobrého ovoce. Spousta lidí si myslí, že sebere nějaké nahnilé hrušky nebo třešně někde pod stromem, pak si řeknou, tak na jídlo už to není, tak to hodím do hrnce a udělám z toho marmošku. Ale z toho nikdy nemůžou udělat dobrou marmeládu. Ovoce musí být opravdu tak akorát zralé a to je na tom to nejlepší.“

A jako poslední se podívejte na rozohovor s Blankou Milfaitovou:

Dívejte se ve 21.35 na Show Jana Krause!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.