Hlavní hvězdu Slepé lásky byste v civilu nepoznali! Podívejte se na její fotky!

Každý den můžete na Prima LOVE sledovat remake slavné mexické telenovely Esmeralda. Slepá láska přichází s osvěženým příběhem a s dvěma hvězdami, které vystřelila do hereckých nebes a srdcí diváků. Jak vypadá kudrnatá herečka, když nehraje slepou Marinu? Garantujeme vám, že byste ji v civilu vůbec nepoznali!

Krásnou Marinu si zahrála Claudia Martín, která během natáčení Slepé lásky nosila dlouhé vlnité vlasy. Ve skutečnosti je má ale rovné, a jak volí poslední módní trendy, tak si je nechala ostříhat na střední délku. Claudia Martin 28. srpna slaví narozeniny, momentálně je ji třicet let.

Její postava z telenovely Slepá láska se jedné bouřlivé noci narodila zdánlivě bez sebemenší známky života. Porodní bába Damiana (Cecilia Toussant) jen několik hodin předtím pomáhála přivést na svět zdravého chlapce, jehož matka bohužel přišla o život. Marinin biologický otec don Luis (Eduardo Santamarina) odjakživa toužil po synovi, který by zdědil slavné jméno významného rodu Ocaranza. Damiana proto přesvědčí jeho nastávající Prudencii (Claudia Ramírez), aby se osiřelého chlapce ujala.

SLEDOVAT TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA MŮŽETE ONLINE

Plachá Marina mezitím žije spokojeně s Damianou obklopená přírodou. Kvůli slepotě se u ní vyvinula zvláštní vnímavost a citlivost vůči okolí. Když se náhodou potkává s Albertem, okamžitě ho okouzlí. Ale jejich společnému štěstí brání mnoho těžkých překážek. Albertova rodina, která nemá nejmenší tušení o skutečném původu půvabné Mariny, je důrazně proti tomu, aby měl jejich hýčkaný syn cokoliv společného s nevidomou dívkou z nuzných poměrů. Podaří se jejich Slepé lásce přežít?

Z Mexika do Los Angeles jako hvězda

Claudia Martín je v Mexiku jedna z největších hvězd a na Instagramu se pyšní více jak jedním milionem followerů. Právě na jejím profilu můžete vysledovat, že do nevinné Mariny má Claudia daleko. Plnější křivky ráda nechá zvýraznit upnutými šaty a výstřihem, další den ji uvidíte v elegantně sportovní kombinaci. Výstřihů se ale rozhodně nebojí stejně jako make-upu.

Jako většina mladých hereček z Mexika často navštěvuje i hollywoodskou mekku Los Angeles, Mexiko je totiž coby kamenem dohodil.

Podívejte se na její outfty a životní styl:

1) Poznali byste představitelku Mariny s rovnými vlasy?

2) Claudia ráda navštěvuje Los Angeles, mekku filmového průmyslu

3) Mexická herečka má na Instagramu jeden milion fanoušků

4) Claudia Martín má ráda luxusní auta

Telenovelu Slepá láska můžete sledovat od pondělí do pátka na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.