Seriály a filmy

22. července 2019 22:15

Petra Kloidová

Hvězda Slepé lásky je sexy táta s buchtama! Podívejte se na fotky

Osvaldo de Léon, herec, kterého můžete znát z telenovely Slepá láska na Prima LOVE, kterou vysíláme každý den. Jak vypadá jeho život za kamerami?

Sledujete mexický remake Slepá láska každý den na Prima LOVE? Mexický remake Esmeraldy slaví obrovský úspěch po celém světě a hvězdy vystřelil do hereckých nebes. Slepá láska vypráví o krásné a chudé Marině, jež se narodila slepá. Bude její handicap a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? To můžete sledovat každý den na Prima LOVE

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE

Sexy tatínek a představitel Alberta

Sympatický Osvaldo De Léon si v telenovele zahrál bohatého Alberta. Osvaldo se od mládí věnuje herectví, ale k hlavní roli v televizním pořadu se dostal právě díky Slepé lásce. Ačkoliv je mu teprve pětatřicet let, mezi svobodné mládence ale rozhodně nepatří.

Osvaldo De Léon za sebou má několik vážných vztahů a rozchodů. Momentálně je štastně zadaný a několikanásobným otcem. Z prvního dlouholetého vztahu s herečkou nominovanou na cenu Emmy, Ceciliou Suárez, má syna Tea, jenž se narodil v roce 2010. S novou partnerkou Victoriou Camacho má dokonce děti tři – dvojčata a malého chlapečka.

Hercův Instagram najdete plný odkazů nejen na hereckou práci, ale i na jeho velkou rodinu. Nejstaršího syna svým followerům Léon však neukazuje stejně jako jeho matka. Podívejte se na to, jak si vychutnává otcovství.

1)

2)

3)

4)

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den na Prima LOVE.

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.