Jak vypadá Esmeralda, José Armando a Dominga v nové verzi telenovely Slepá láska?

Mexický remake telenovely Esmeralda. Slepá láska vznikla v roce 2017, a tak rozhodně nabízí pár změn. Podívejte se, jak se změnil vzhled herců a představitelů telenovely, která s českým publikem pořádně zamávala.

Remake slavné telenovely Esmeralda z roku 1997 se natáčel v roce 2017 a vy ho můžete vidět každý den na Prima LOVE. Esmeralda v českých luzích a hájích měla u diváků obrovský úspěch, Slepá láska na tento zdar navazuje.

TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

V nové verzi legendární romantické telenovely Esmeralda se půvabná Marina stává obětí nešťastné shody okolností. Přijde o rodinu, ale žije spokojeně obklopená přírodou. Když se náhodou potkává s mladým Albertem, kterého její skuteční rodiče vychovali v bohatství a přepychu, okamžitě ho okouzlí. Jenže Albertova rodina nemá nejmenší tušení o Marinině skutečném původu. Slepá láska Mariny a Alberta musí překonat mnoho těžkých překážek.

JAK VYPADAJÍ SLAVNÉ PÁRY Z TELENOVEL?

Esmeralda vs. Slepá láska

Claudia Martin představuje Marinu, hlavní postavu Slepé lásky. Mexická herečka se narodila 28. srpna 1989 v městě Oaxaca de Juárez. Zahrála si v telenovelách Slepá láska, Amar a muerte, Enamorándome de Ramón nebo Amores con trampa.

Kromě herectví se odmala věnuje také tanci a zpěvu. Studovala ve španělském Madridu a anglickém Londýně.

Esmeraldu zahrála dnes už legenda – mexická herečka Leticía Calderon.

José Armando vs. Alberto

Není příliš zvykem, aby se v mexických telenovelách objevovali Američané. Osvaldo de León, herec a model, se narodil 6. května 1984 v texaském městě Brownsville. Zahrál si v telenovelách Slepá láska, Sueño de amor, Lo imperdonable, La malquerida nebo Niña de mi corazón.

Vystudoval herectví na Centro de Educación Artística v Mexico City. Má tři děti, z toho jednoho syna s bývalou přítelkyní, kterou je herečka Cecilia Suárez.

Fernando Colunga se v Esmeraldě proslavil a rozhodně to nebylo poprvé, co ho čeští diváci viděli. Objevil se například v telenovele Dvě tváře lásky.

Jakému povolání dal Fernando Colunga přednost před herectvím?

Nejzásadnější role herce Fernanda Colunga

Dominga vs. Damiana

Cecilia Toussant, mexická herečka, zpěvačka a hudební skladatelka se narodila 11. října 1958 v Mexico City. Zahrála si v telenovelách Slepá láska, Amor de barrio, Yo no creo en los hombres nebo El encanto del águila.

Její rodné jméno je María Cecilia Toussaint Uthoff. Od dětství studovala balet, ale kvůli zdravotním problémům s kolenem musela přestat.

Dobrosrdečnou chůvu slepé Esmeraldy si zahrála v roce 1997 mexická herečka Raquel Olmedo.

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den po 12. hodině na Prima LOVE.

Díly telenovely Slepá láska najdete v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.