Celebrity

16. srpna 2023 10:05

Eliška Reiglová

Slovenský herec Ján Dobrík prožívá těžké chvíle. Jeho malý syn bojuje na onkologii

Úspěšný slovenský herec Ján Dobrík (38) nepatří ke slavným osobnostem, které by své soukromí nutně sdílely. Naopak si ho střeží. Nyní nicméně udělal výjimku a na sociálních sítích ukázal boj svého teprve sedmiletého syna Timoteje na onkologii.

Jako herec účinkuje Ján Dobrík v několika slovenských seriálech a objevuje se také na divadelních prknech, v soukromí je to ale především oddaný otec dvou malých dětí, z nichž jedno nyní prochází složitým bojem, se kterým mu musejí pomáhat lékaři a který vyžaduje dlouhý pobyt na nemocničním lůžku.

„Na dětské onkologii v BB jsou pacienti skuteční hrdinové. Ten náš hrdina je dnes po 40 dnech ve svém dětském pokoji. Na pár dní... a potom pokračujeme,“ napsal Dobrík ke snímkům z nemocnice, na kterých je zachycen boj sedmiletého Timoteje s vážným onemocněním.

Kromě fanoušků herce, pro které je tato informace nová, okomentovali jeho příspěvek i kolegové, z nichž někteří už delší dobu vědí, čím si jeho rodina prochází. „Mám radost, že se to pohnulo dobrým směrem. Myslím na vás každý den,“ napsal herec Branislav Deák.

Onkoložka Jana Prausová o léčbě a prevenci:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.