Bára Jánová alias Sylva ze seriálu Slunečná začala hrát díky Filipu Blažkovi!

Herečka Bára Jánová od ledna září v novém seriálu Slunečná jako Sylva Popelková. Je to tak trochu potvora, kterou zajímají jen peníze. Než herečka nastoupila do seriálu, musela projít větší proměnou. A za to, že se vůbec věnuje herectví, vděčí svému kolegovi ze Slunečné Filipu Blažkovi.

Naposledy se Bára Jánová objevila v televizi Prima v seriálu Ohnivý kuře jako praštěná Marylin, kde jí hlavu zdobila platinová blond. Teď se zase vrátila ke své hnědé hřívě a je spokojená. „Je skvělé to, že si mě lidi vůbec s excentrickou Marylin nespojují. Barva vlasů člověka hodně změní, a navíc ta role byla úplně jiná, než je teď Sylva,“ vzpomíná herečka na proměnu. „Musím říct, že když jsem chodila jako blondýna na place a v kostýmu, tak mě ze začátku nepoznávali ani kolegové. Jsem ráda, že jako Sylva už jsem zpátky hnědovlasá, protože vlasy trpěly – po skončení natáčení jsem je musela ostříhat a teď si je nechávám zase dorůst.“ Herečka přiznává, že občas kvůli blond vlasům vnímala i předsudky, které vůči blondýnám panují. „Poznala jsem to. Třeba když jsem hned něco nepochopila, což se stává denně každému z nás, tak se hned ušklíbali s tím, že jsem blondýna.“

Připomeňte si Marylin ze seriálu Ohnivý kuře:

Dnes už po blondýně sice není ani památky, místo ní ale nastoupí malá potvora. „Přála bych si, aby mě diváci hned neodsoudili a měli mě alespoň trochu rádi. Ne všechno je jen černobílé. Je ale zajímavé vidět, jak někteří lidé přemýšlejí, co jsou schopni udělat pro úspěch a kam až jsou schopni zajít. Říkala jsem si, že já bych se jako Sylva nikdy nezachovala, nikdo v mém okolí. Pak mi ale došlo, že je to úplně jiný svět a jsou to jiní lidé, než kolem sebe mám a než jaká jsem,“ poodhaluje svoje seriálové já herečka, která se na herectví vrhla díky jednomu svému kolegovi.

Podívejte se na to, jaká je Sylva ze Slunečné mrcha:

„Bylo mi dvanáct a byla jsem na představení Mnoho povyku pro nic, kde hrál Filip Blažek – a mně se to moc líbilo. Dokonce tam jednou něco pokazili a odbourali se na jevišti. Koukala jsem na Filipa a bylo to. Rozhodla jsem se, že tohle bych chtěla dělat. Bylo to jako kouzlo,“ vzpomíná Bára Jánová a přiznává, že tohle tajemství Filip Blažek zná. „Řekla jsem mu, že může za to, jaký teď vedu život. Smál se a moc se mi omlouval. Je to fajn, když jako dítě někoho obdivujete a pak, za pár let, s ním stojíte na place. Je to krásný pocit.“

Seriál Slunečná, kde se před kamerou sešla Bára Jánová s Filipem Blažkem sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě. A díky archivu iPrima si můžete připomenout i váš oblíbený seriál Ohnivý kuře!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.