CNN Prima News: Co dělal Roman Tomeš alias Tony ze seriálu Slunečná, když....

Roman Tomeš ztvárňuje v seriálu televize Prima Slunečná bývalého delikventa Tonyho. V souvislosti s nastávajícím spuštěním nové zpravodajské platformy CNN Prima News jsme se ho vyptali na to, jak si zapamtoval největší zpravodajské události posledních let.

Černobyl?

Byl jsem dva roky na houbách, to jsem ještě nebyl na světě.

Teroristické útoky 11. září?

Byl s kamarádem u něj doma a díval se na televizi a překvapili nás právě aktuální zprávy. Mysleli jsme si, že je to nějaká upoutávka na novej science fiction.

Podívejte se na rozhovor s Romanem Tomešem:

Pád Berlínské zdi 89?

To mně byl rok, takže to vím, úplně přesně. To jsem byl v plenkách a byl jsem u maminky.

Povodně v Praze v roce 2002?

To jsem byl ještě…Tak to nevím, čoveče. To byly prázdniny viď? Léto? No, to jsem byl doma a trávil jsem čas na stadiónu, na fotbale, hodně. Hodně jsem to denně sledoval v televizi, ale byl jsem od toho hodně vzdálenej.

Nagano 1998?

Pamatuju si to úplně přesně. Seděl jsem doma na gauči s tátou, kterej byl opilej a mamka byla naštvaná, že děláme bordel. Pohádala se s tátou, balila si do kufru, že odchází z baráku. Nakonec to dobře dopadlo, ale pamatuju si to.

17. listopad revoluce?

To mě byl také rok, takže z toho moc nevím. Ale jsem šťastný, že to dopadlo.

Romana Tomeše sledujte v seriálu Slunečná každé úterý na Primě nebo exkluzivních předpremiérách onlině v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.