Děda Vacek je neuvěřitelný prudič. To, co předvede v seriálu Slunečná, nemá obdoby!

Pravda, u Vacků je podobných choleriků víc, ale to, co tentokrát předvede děda Vacek, to předčí veškerá očekávání. Plné zuby ho bude mít nejen Lída, ale vlastně celá rodina. Podívejte se už teď na předpremiéru čtvrteční epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně.

Děda Vacek je opět ve Slunečné. I přes jeho neslavný odjezd naposledy přichází s prosíkem, ačkoliv v jeho podání to není úplně klasický prosík, což si asi dovedete představit. Prý rekonstruuje vilu a nemá, kde by bydlel.

Frantovi i Lídě je samozřejmě jasné, že jej u sebe ubytovat musí, jako každá dobrá rodina. Lída se bude dokonce snažit dědovi vyhovět a chovat se k němu mile. Již v prvním kole se ale se zlou potáže.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

A to zdaleka není všechno, co si na Vackovy děda připraví. Vše vyvrcholí velkým finále, kdy bude nejprve na infarkt Franta, a hned poté Lída. Několikrát! Nenechte si to ujít ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete exkluzivně podívat už teď online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.