Životní styl

19. listopadu 2020 05:59

Definitivní konec mezi Jankem a Týnou? V seriálu Slunečná končí jedna velká love story

Týna sama sebe přesvědčuje o tom, že vztah s Jankem nemá smysl. Janek na to až dosud stále odmítal přistoupit. Možná už ale změnil názor. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Na Slunečné se chystá kolaudace ozdravovny. Na ni dokonce přijíždí i Said, Jankův katarský investor. Ten svým vzezřením samozřejmě způsobí na vsi poprask. Místní mají obavy o životy své a svých dětí, což také dají Saidovi jasně najevo. Zejména „slepičí“ komando v podobě manželek hospodských štamgastů pojme Saidův příjezd jako osobní útok. Nakonec ale i katarský cizinec dokáže překvapit.

Podívejte se na upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Na statku není moc veselo, a to hned z několika důvodů. Profesor je smutný a vyhýbá se Róze kvůli tomu, že ho odmítla. Róza pro to ale měla vážné důvody. Podaří se jí vše profesorovi vysvětlit?

Také Janek chce po Týně vysvětlení. Došlo mu totiž, že si Týna myslí, že měl něco s Karolínou. Proto by rád věci uvedl na pravou míru. Jenže Týna jeho snahy o komunikaci naprosto odmítá. A když za ní zajde večer, dočká se opět odmítnutí

Janek ale zatím nic nevzdává. Má pocit, že nejlepší by bylo promluvit si o záležitosti s Týnou i Karolínou najednou, ať se pravda ukáže. To se mu ale nedaří. Už začíná mít pocit, že vše ztrácí smysl. A Vilda mu v jeho rozpoložení zrovna nepomáhá.

Posuďte sami ve videu:

Sylva jedná s Romanem o prodeji své části statku. Roman si myslel, že má svoji solární elektrárnu na dosah ruky. Sylvu ale podcenil, druhá sestra Popelková ho překvapí. Čím?

Mrkněte se na to ve videu:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Slunečnou si navíc můžete omrknout také v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní za zvýhodněnou cenu v balíčku tři epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.