Denisa má Johna omotaného kolem prstu. Totálně. Podívejte se na to v seriálu Slunečná

Denisa hodně dlouho přemýšlela, jak by se pomstila Jankovi za rozchod a to, jak se k ní během jejich vztahu choval. Až vymyslela to, že sbalí Johna. Což se jí evidentně podařilo. Její kamarádky ale budou požadovat důkaz, že ji John opravdu miluje. A to pořádný. Jak se s tím Denisa popasuje? Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Denisina kamarádka Pavlína evidentně není tak dobrá kamarádka, jak se prezentuje. Denise to prokázala nedávno, když se pokusila sbalit Johna Linharta sama. Ten ale její nabídku pochopil přesně opačně v domnění, že ji poslala Denisa, aby si vyzkoušela to, jak je jí John věrný.

Pavlína teď Denise nevěří, že se jí podařilo Johna a jeho srdce získat. Chce proto po Denise důkaz toho, že ji John opravdu miluje. Jaký?

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Denisu nejprve reakce Pavlíny naštve, nicméně protože je velká hráčka, rozhodne se na Pavlíninu hru přistoupit. Sama sice moc neví, co by s vlastním koněm dělala, ale s Pavlíniným chováním jí dochází trpělivost. Na Johna proto začne nenápadně tlačit. Ale to, jak se John zachová, to jí vyrazí dech!

Sledujte exkluzivní ukázku z 39. epizody Slunečné:

Jak se bude Pavlína na velký Denisin triumf tvářit? Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve 20.15 ve čtvrtek na Primě. Slunečnou sledujte také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.