Denisa se dozví pravdu o tom, proč Janek jezdí na statek Slunečná!

Přítelkyně Janka Linharta má poměrně velkou trpělivost. I ona má ale svoje hranice, které právě přetekly… Denisa si vyrazí přímo na Slunečnou. Podívejte se na to už teď v předpremiéře úterní epizody seriálu Slunečná.

Denisa má už delší dobu tušení, že s Jankem není něco v pořádku. Jeho stále častější výlety na statek Slunečná začínají být podezřelé. I když se Janek vymlouvá, že jezdí na statek relaxovat a jezdit na kole, Denisa má pocit, že to zdaleka nebude celá pravda.

Rozhodne se proto se svými kamarádkami přímo na statek zajet a obhlédnout si, za kým že to tam její přítel vlastně jezdí… Korunu všemu nasadí Tony.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Jak se žárlící Denisa zachová? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, nebo ji sledujte již nyní v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.