Do seriálu Slunečná míří sexy motorkář

Cestu kolem statku Slunečná a jeho pohostinnost okusí i parta nadšenců do motorek. Chtějí zažít pořádnou dávku adrenalinu a postavit si motokrosovou dráhu u pastvin. Hlavu motorkářského „gangu“ si zahrál muzikálový herec Ondřej Bábor. Tomu láska k silným strojům rozhodně není cizí. Dívejte se na Slunečnou v úterý ve 20.15 na Primě.

Vstoupí do hospody v motorkářské kombinéze a doprovází ho pořádný gang souputníků. „Už od mládí jezdím na motorkách. Začal jsem na silničních, následovaly cestovní a skončil jsem u Harleye. Teď už jen projíždím krajinou a kochám se. Motorky jsou pro mě srdcová záležitost,“ svěřil se Ondřej Bábor, který se na chvíli objeví v seriálu Slunečná, ačkoli ho sám nesleduje.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Motorkáři na statku Slunečná

„O seriálu jsem věděl hlavně díky Evě Burešové, se kterou hraju v představení Čas růží. Taky jsem moc rád, že jsem se na place setkal s Ivou Hüttnerovou. S ní zase hraju v muzikálu Kvítek mandragory. Bylo to moc krásné a milé setkání po dlouhé době,“ přiznává sympaťák, od kterého produkce seriálu vyzvídala, jak je na tom s motorkářským vybavením. „Oblečení, které mám v seriálu, není moje, protože na Harleyi se v tomto nejezdí. Ale produkce se mě ptala, jestli takové náhodou nemám, že bych mohl mít vlastní. Bohužel,“ přiznává s úsměvem a prozrazuje, že je rád, že se konečně svět po koronakrizi vrací k normálu.

„Momentálně oprašuju představení Děti ráje, které se po dlouhé době opět vrací do Prahy, a zároveň mám zkoušky obnoveného muzikálu Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí. Naposledy se tam muzikál uváděl před patnácti lety a já tam budu alternovat s Michalem Kavalčíkem, který v něm měl tehdy hlavní roli,“ prozrazuje Ondřej Bábor a dodává, že ho trochu mrzí, že se o závodu v seriálu pouze mluví, a on si žádný motokrosový adrenalin neužil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.