Životní styl

12. října 2020 05:59

Do seriálu Slunečná přichází krásná Karolína, zrzka, která zamotá Jankovi hlavu

Pokrevní sestry Popelkovy jsou sice jen dvě, Týna a Sylva. Pak existuje ale ještě třetí, nevlastní sestra Karolína. A právě ta se teď vrací na statek, aby pořádně zamíchala dějem v seriálu Slunečná. Poprvé se s ní seznamte v úterý ve 20.15 na Primě!

Mezi Jankem a Týnou došlo k regulérnímu rozchodu. Týna je v poslední době podrážděná, má pocit, že Jankovi nerozumí a odhání jej od sebe. I přes to ale Janek na statku zůstává a z něj a Týny se stávají obchodní partneři. Pro Janka ale časté dojíždění na statek znamená neustále pendlování mezi Prahou a Slunečnou. A právě při jedné takové cestě se seznámí s krásnou dívkou.

Sledujte scénu ve videu:

Jak se ukáže, krásná zrzka je Karolína ze statku na Slunečné. Karolína vyrostla v dětském domově a na statek jezdila na školy v přírodě. Když pak v 18 dětský domov opouštěla, nevěděla, kam jít – a právě tehdy ji pan Popelka přijal jako vlastní třetí dceru na statek. Nyní se Karolína vrací z Irska, kde pracuje jako zdravotní sestra, aby si odpočinula. Všichni ji na statku mají rádi a náležitě ji také přivítají:

Karolínu samozřejmě zajímá, co se na statku změnilo, a že toho je! Když odjížděla, Týna chodila se Štěpánem, za něhož je nyní vdaná Sylva… Ale i Karolína tím, že se seznámila náhodou s Jankem, zamíchá dějem. Týna se sice prezentuje, že o Janka už nemá zájem, skutečně jí ale bude jedno, když se do balení Janka vrhne Karolína?

Tomovi tchyně Plesníková vyhrožuje, že ve vsi rozhlásí, že má pletky s Janou Kratinovou. Tom mám v tomto ohledu svědomí čisté, i když to mezi ním a Janou jiskří, k ničemu mezi nimi nedošlo. Situaci ještě zkomplikuje dětský ekokroužek, jehož učitelka je do Toma zakoukaná.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Tom o ni ale nemá zájem, což jí dá i jasně najevo, v čemž mu pomůže Jana. Jenže neexistuje snad nic horšího než zhrzená žena. Odmítnutá vedoucí rozhlásí po vsi sama, že Tom s Janou spolu něco mají. Jak se na to bude tvářit Leoš?

Podobné články

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.