Drsná motorkářka Bára Jánová už dnes večer v seriálu Slunečná!

Sylva si chce vyhodit z kopýtka, a tak přijede do Slunečné na pořádně nadupané mašině. Pro její představitelku Báru Jánovou to znamenalo, že se sice na motorku posadí, ale to je vše. Jízdu za ni musela zvládnout kaskadérka. Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě.

Za zvuku burácejícího motoru přijede Sylva před dům Vackových, a protože Štěpán netuší, kdo se pod helmou skrývá, tak řidič, tedy řidička, dostane pěkně vynadáno. „Motorky mě baví, ale nikdy bych je neřídila, nemám na ně ani řidičák a popravdě se jich i bojím. Mám z nich respekt – oproti svému bratrovi, který je pilot a má k motorkám blízko, ale já se jim velmi ráda vyhnu.“ V okamžiku, kdy si herečka ve scénáři přečetla, že bude mít tento stroj jako rekvizitu, tak se hned domluvila, že za ni pojede kaskadérka. „Na vteřinu jsem připustila, že bychom se se štábem mohli bavit o tom, že bych jedno kolečko na motorce dala, ale nakonec jsem od toho upustila, protože se mi to zdálo nebezpečné,“ přiznává Bára Jánová, která je ráda, že nakonec řídit nemusela, i když by se jednalo jen o malé popojetí.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Druhou výzvou, kterou si v jednom díle herečka odbyla, byla facka, kterou schytala od Jana Plouhara, svého seriálového manžela. Sylva se se Štěpánem nepohodla, on byl dost napitý, ona zase nepříjemná. Vyřešilo se to pohlavkem. „To bylo v pohodě, nebylo to vůbec náročné natáčení. Honza se mě samozřejmě ani nedotkl, bylo to jen jako a zvukaři pak krásně udělali plesknutí. Vše muselo být ale dobře načasované. Včas jsem uhnula hlavou a bylo natočeno. Myslím, že se to ani mockrát neopakovalo. Šlo to jako po másle,“ vzpomíná na natáčení herečka, která se v seriálu konečně začala objevovat v novém, krátkém účesu, který si už před časem nechala udělat.

Báru Jánovou coby drsnou motorkářku sledujte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete zhlédnout také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.