Eva Burešová a Bára Jánová ze seriálu Slunečná udávají módní trendy

Herečky Eva Burešová a Bára Jánová se zúčastnily promítání dokumentu o velikánu Karlu Lagerfeldovi, jednom z nejuznávanějších a nejvlivnějších světových módních návrhářů a hlavním návrháři značky Chanel.

Dokument Lagerfeld – důvěrné vznikl před třinácti lety a v rámci vzpomínkového večera, přesně rok od úmrtí Karla Lagerfelda, si ho veřejnost připomněla. Pozvání na promítání od francouzské ambasády a časopisu Xantypa přijaly i seriálová Týna a Sylva ze Slunečné. Seriálové sestry se hodily do gala a šly nasát atmosféru módního světa.

Seriál Slunečná udává módní trendy

„Musím říct, že Týna Popelková udává trendy, protože jsem dostala zprávu o tom, že je sháňka po šátku a po košilích, takže jsem ráda, že s Týnou jdeme do módy,“ usmívá se herečka, která tak díky seriálu okořenila šatníky svých fanoušků o pár károvaných kousků. Záhy hned přiznává, že je osvěžující se hezky obléct a jít do společnosti. Rad od odborníků se vůbec nebojí a ráda využije služby stylistů. Třeba zrovna jako na tuto akci.

Ani seriálová sestra Sylva není pozadu a v módě si libuje. „Vyrůstala jsem na malém městě a móda mě tam docela svazovala. Když jsem si na sebe vzala něco trošičku víc nápadného, tak jsem byla okamžitě centrem pozornosti, a rozhodně to nebylo pozitivní. Navíc, já nejsem Karl, já jsem to neunesla,“ přiznává Bára Jánová s úsměvem a rozhlíží se po modelech kolem.

O tom, zda by si Eva Burešová troufla sednout a něco sama navrhnout, má zcela jasno. „Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela – že by mě docela bavilo navrhnout kolekci vlastního spodního prádla, protože to, co se mi líbí, a nápady, které mám v hlavě, nikde zatím nejsou. Takže? Možná to přijde! Líbí se mi víc zahalené věci, kde víc funguje fantazie a představivost,“ prozrazuje svůj vkus seriálová Týna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.