Eva Burešová alias Týna utekla v seriálu Slunečná od oltáře

Týna Popelková má svůj velký den. Vdává se a na obřad a hostinu se těší celá vesnice. Jenže o co víc se lidé těší, tím víc Týna pochybuje, jestli vůbec dělá dobře. Nakonec se rozhodne, že svatba nebude, a v poslední chvíli z kostela utíká. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na seriál Slunečná.

Mrazivé ráno, kostel a řada schodů čekaly na hlavní představitelku Týny Evu Burešovou. Ta už od rána popocházela po place ve svatebních šatech a chystala se na úprk, který si na ni scenáristé vymysleli.

Podívejte se na video ze serilu Slunečná:

„Věřte, že to nebyla legrace. Nesportuju, navíc je hrozná zima a ten ledový vzduch se vám dere do krku. K tomu schody jsou hrozně vysoké a v podpatcích se po nich dobře neběží,“ prozrazuje dojmy Eva Burešová po svém prvním záběru. „Ale hned po běhu na mě čekal teplý čaj, je tu skvělé zázemí, takže díky,“ usmívá se herečka, která dostala lehké svatební šat s kabátkem.

„Jsou moc hezké, byla jsem zvědavá, s čím kostymérky přijdou.“ Zato její seriálová sestra Bára Jánová se má o poznání lépe. Je zabalená v kabátu a žádné velké scény ji nečekají. „Točí se těžko, trochu cítím krk a špatně se mluví. Naštěstí textu nemám moc. Musím se ale přiznat, že jsem ještě žádnou svatbu netočila, takže jsem byla malinko dojatá, i když z toho nakonec nic nebylo,“ usmívá se Bára, která jedním dechem děkuje za skvělé ohlasy na seriál.

Seriál Slunečná sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.