zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva se zamilovala do Janka. Co na to on? Extra ukázka ze seriálu Slunečná!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 10.09.2021
Zamilovat se do Janka Linharta, to je hned. Své o tom ví Hana Schwartzmüllerová, která Janka Linharta zná od narození, a tím pádem má i vynikající přehled o tom, jak na ženy působí. Nyní se v jeho společnosti pohybuje bodyguardka Eva a Haně je jasné, že rozhodně není tak tvrdá a profesionální, jak se prezentuje.

reklama

Eva je sice profesionál, který ví, jak zachránit svěřené osobě život, ani ona není bez emocí, zejména v momentě, kdy je jejím chráněncem šarmantní Janek Linhart. Tomu má Eva pomoci uniknout krevní mstě vyhlášené albánským mafiánem Predragem.

Aby nehrozilo nebezpečí ani jemu, ani jeho milované Týně, nafingoval Janek nejen rozchod, ale rovnou také svatbu právě s Evou. Jakkoliv se ona snaží držet odstup a do své práce nemotat city, evidentně se jí to nedaří tak, jak by chtěla.

Janek miluje Týnu

A právě toho si všimne Hana Schwartzmüllerová a Evičku rovnou upozorní. Na co?

Mrkněte se už teď na exkluzivní ukázku ze 123. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo už teď v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , Slunečná předpremiéra , seriál slunečná , FTV Prima , slunečná online , janek a týna

reklama

Přečtěte si také

reklama