Životní styl

29. října 2020 05:59

Exkluzivně: Je Týna kyselá stará bába? Přesně tohle jí v seriálu Slunečná neznačí Janek i Julča

V další epizodě seriálu Slunečná se Týna projeví jako kyselá stará bába a Janek jí to bez okolků vpálí. Nečekaně s ním bude souhlasit i Julie. Co tak hrozného se stane? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další Slunečné.

Statek Slunečná čeká další sázka, tentokrát plná lekaček. Jak to? Karolíně se omylem podaří vylekat Vildu v hospodě tím, že jí za jeho zády upadne hrneček a rozbije se. Zjistí tak, že je Vilda mimořádně lekavý, což jí potvrdí i Janek. Vilda je ale dotčený, lekavý přece není vůbec.

Podívejte se na upoutávku:

Pro Karolínu to tak bude velká výzva. S Vildou se vsadí, že se jí povede ho během dvou následujících dní dvacetkrát vylekat. Vilda na sázku kývne, předpokládá, že se to Karolíně nemůže povést. Jenže jak už to bývá, i tentokrát podobné škádlení ve stylu hračky – plačky.

Vilda se totiž jen tak nedá a na Karolínu připraví obrovskou lekačku a lest, do které zapojí i jednoho z hostů statku Slunečná. Domluví se s ním, aby nafingoval svůj kolaps poté, co ho Karolína překvapí v koupelně v domnění, že se jedná o Vildu. Plán je to dokonalý, bohužel se k němu nachomýtne i Týna, což ve finále vyústí v hodně nepříjemnou výměnu názorů mezí ní a Jankem.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná:

John s Denisou si naopak užívají zamilovanou pohodu. John přijal to, že je otcem Denisina dítěte a jejich vztah je prostě idylka. Až na to, že se John na svůj věk přetěžuje, a to jak s Denisou a v práci, tak při zábavě. Podobné tempo nemůže vydržet dlouho. Jak se ukazuje, své tělesné limity už překročil a přichází infarkt…

Na statku přemýšlí Tom, jak vysvětlí klukům, kde se Erika vzala a proč o ní dosud nevěděli. Je mu jasné, že se jich jejich babička a jeho tchyně Plesníková bude určitě na Eriku vyptávat. Když se mají údajně znát a mít spolu vztah přes dva roky, jak je možné, že ji kluci neznají? Také podle Eriky je třeba na plánu zapracovat, jenže to, jak to vidí Tom, je pro Eriku nepřijatelné.

Sledujte jejich výměnu názorů ve videu:

Erice je navíc jasné, že je třeba vymyslet propracovaný příběh tak, aby mu kluci uvěřili a předali ho správně dál jak své babičce, tak všem kolem. A kupodivu na to, aby jim všechno vysvětlila, nepotřebuje ani samotného Toma. Erika je prostě třída!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že můžete Slunečnou sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní v cenově zvýhodněném balíčku 3 epizod s 15% slevou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.