Seriály a filmy

11. února 2021 05:59

Exkluzivně: Milenecký trojúhelník ze seriálu Slunečná otevírá sanatorium. Z Týny si střílí. Proč?

Janek Linhart společně s embryologem Lukášem Vernerem a s Týnou Popelkovou konečně otevírají na Slunečné své sanatorium pro asistovanou reprodukci. Jak to dopadne? A proč si lidi z Týny utahují? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Od momentu, kdy se Týně s Jankem podařilo přivolat déšť, si všichni ze statku a okolí dělají legraci z Týny coby zaříkávačky deště. Protože se ale blíží otevírání sanatoria, hodilo by se, aby pršet přestalo. Dokáže zařídit Týna i tohle? Hodilo by se to! Ceremonie spojená s otevřením za účasti VIP hostů musí totiž být dokonalá.

Podívejte se na upoutávku:

Týna toho bude mít ale na práci víc. Janek se rozhodl, že se v rámci párty bude prezentovat i statek a jeho lokální produkty. Lukášovi se nechce věřit, že na statku zvládnou luxusní catering obstarat a rozhodne se, a přes Jankův výslovný zákaz občerstvení objedná u externí firmy. Vypadá to na další hádku…

Lukáš obecně v poslední době nemá své dny. Došlo mu, že to, jak se choval k Denise, nebylo úplně košer. Zároveň si uvědomil, že šarmantní zrzka je docela fajn. Jak vidno, Denisa už ale o Lukáše nemá zájem. Svůj zájem začala totiž směřovat na někoho jiného.

Mrkněte se na ukázku ze čtvrteční epizody Slunečné:

Lída Vacková se ocitla mezi mlýnskými koly. Její manžel jí zatrhl spolupráci s Romanem Maxou, která by vedla k výstavbě solární elektrárny ve Slunečné. Ani vidina tučného výdělku Frantu Vacka neobměkčí a vypadá to, že Roman ostrouhá. A s ním i jeho kumpáni, kteří mu na elektrárnu půjčili nemalé finanční obnosy. To se samozřejmě nikomu ze zúčastněných nelíbí, a Roman proto přistoupí k razantnímu řešení.

Sledujte to ve videu:

Opravdu by se měli Lída s Frantou obávat o svůj život? Lída má v téhle otázce jasno, proto požádá své kamarádky, aby na Frantu důsledně dohlížely. Ze „slepičího komanda“ v zádech bude Franta opravdu nadšený!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Pokud jste nedočkaví a zajímá vás, jak to bude s výstavbou solární elektrárny nebo jestli se Karolíně podaří sbalit Vildu, podívejte se on-line na exkluzivní předpremiérové epizody v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.