Seriály a filmy

9. února 2021 05:59

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Lída Vacková to přežene. Čím strašně naštve Frantu?

Člověk by si dokázal představit lepší manželku než Lídu Vackovou. Franta na svou ženu ale z nepochopitelných důvodů nedá dopustit. Tahle doba ale končí. Co provede Lída tak strašného, že i Františkovi dojde trpělivost? Na to se podívejte už teď v ukázkách. A dohru sledujte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Roman Maxa se i přes vyhazov ze Solange a rozchod s Klárou nevzdává svého plánu vybudovat na Slunečné solární elektrárnu. Jenže k tomu, aby se mohl skutečně do stavby pustit, mu stále chybí (kromě peněz) to nejdůležitější – povolení ke stavbě.

Nejprve se pokoušel svůj problém vyřešit se Sylvou. Jenže napravená zlá sestra už nechce intrikařit. Roman se proto musel spojit s Lídou Vackovou, což jeho kapsu vyjde pěkně draho. Vzhledem k Lídinu angažmá na městském úřadě se ale šesticiferná suma jeví jako dobrá investice. I Lída se samozřejmě snaží, seč může, aby Romanovi vyhověla. Jak třeba? Neváhá falšovat podpisy…

I na její věrnou Janičku Kratinovou už je ale tohle až příliš. Dokonce nebude stačit ani Lídino vysvětlení, že by se Franta zachoval stejně. Je totiž zcela evidentní, že František Vacek by se coby starosta Slunečné rozhodně stejně nezachoval. O čemž se Lída záhy přesvědčí.

Sledujte Frantův výbuch vzteku:

Bude Fratišek své manželce i nadále důvěřovat? A jak se zachová Lída, která bude muset Romanovi vrátit tučnou zálohu za nesplněné služby? Pro Romana je Lídin krok zpět velkou komplikací, protože na něho tlačí jeho věřitelé s nesplacenými půjčkami.

Další drama ve Slunečné se rozehrává nečekaně u pohodového veterináře Martina, který je šťastný, že už má z porodnice konečně doma svoji Julču i s malým Vašíkem. Chystá se ale větší zrada. Martina dlouhodobě trápí jeho spory s místním mafiánským bossem Zavařilem, který po něm chtěl zfalšovat posudek pro pojišťovnu. Upřímný Martin ale místo toho popravdě situaci ohlásil jako týrání zvířat. Nyní se zdá, že se dočkal tvrdé odplaty:

Štěpán Vacek sám sebe přemlouvá, že Sylvu miluje a nechce o ni přijít. Dílem mu jde i o majetek. Jenže jak Sylvu k návratu motivovat? Vašek Satrapa má v tomto ohledu královskou radu – je třeba jí dát pořádný dárek. Zato Štěpán dokonce přemýšlí o protialkoholním léčení. Jenže Sylva už je dávno rozhodnutá, co si ve svém životě dále počít, respektive s kým už si nic nechce začínat!

Mrkněte se na upoutávku seriálu Slunečná:

Ve Slunečné se bude i nadále řešit nedostatek vody a deště. A kdo jiný by se měl pokusit déšť přivolat než Týna, která má podle všech, a Běty především, jisté magické schopnosti. A ty ostatně prokáže hned dvakrát!

Na další epizodu se podívejte na Primě v úterý ve 20:15! Slunečnou můžete sledovat také dříve než v televizi, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod. Díky iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.