Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Sledujte Romanův velký triumf nad Jankem

Kvůli penězům je Roman alias Pupík schopen udělat cokoliv. V poslední epizodě Slunečné se proto vypravil za Týnou na statek, kde jí řekl celou pravdu o Jankovi a Vildovi. Nyní za to bude nést následky, a to jak pozitivní, tak negativní. Sledujte už teď exkluzivní ukázky z úterního dílu seriálu Slunečná, který Prima vysílá ve 20.15.
Vydáno: 18.05.2020
Roman tentokrát nad Jankem vyhraje
Autor: FTV Prima/ Slunečná Roman tentokrát nad Jankem vyhraje

Janek je rozlícený. Když se Roman vypravil na statek Slunečná, Týně řekl celou pravdu o sázce a o tom, kdo je Janek a kdo je Vilda, Týna Janka samozřejmě ze statku vypakovala s tím, že už ho nechce nikdy vidět, protože jí lhal. I když se Týně snažil pravdu říct sám, nikdy nebyla správná příležitost a teď to vypadá, že je jeho vztah s Týnou definitivně u konce… Viní z toho logicky Romana, na kterého udeří hned zrána ve firmě.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Slunečná (30): Janek zaútočí na Romana
Slunečná (30): Janek zaútočí na Romana

Své nervy nakonec Janek udrží na uzdě a Romana nechá být. Rozhodne se proti němu zakročit jinak, chce se ho zbavit a vyhodit ho z firmy Solange. Jenže vzhledem k tomu, jak se poslední dobou choval sám Janek a jak Roman, to Janek nebude mít vůbec jednoduché. Jak se totiž ukáže, pro jeho otce se Roman stal v oblasti byznysu důležitějším než jeho vlastní syn. Když Janek otci řekne, že měl ohledně Romana v minulosti pravdu a že by se ho nyní opravdu nejraději zbavil, dostane se mu studené sprchy. John „Pupíka“ z firmy nevyhodí…

Exkluzivně: Sledujte video, jak Janka jeho otec zaskočí!

Slunečná (30): John rozhodl Pupík ve firmě zůstává
Slunečná (30): John rozhodl Pupík ve firmě zůstává

Pravda vyjde najevo nejen mezi Jankem a Týnou, ale také mezi Sylvou a Vildou. A to bude teprve mela, když se Sylva dozví to, že Vilda není Janek a už vůbec není milionář. S chudákem Vildou se obratem rozejde a nasupená ho opustí. Takový podvod!

Vilda i Janek tedy vinou hloupé sázky skončili oba jako sedláci u Chlumce. Ještě že mají Hanu, která je oba bere jako své syny a moc se s nimi nepáře.

Podívejte se, jak oběma zkroušeným skoro-synům zvedne náladu:

Slunečná (30): Hana je s Vildou hotová
Slunečná (30): Hana je s Vildou hotová

Kvůli sázce není naštvaná jen Sylva, ale i Týna. Ta se snaží se ze svého smutku „vypracovat“ a okamžitě začne s megalomanskými plány na rozvoj statku Slunečná. Její blízcí ale začínají mít strach, aby takové pracovní nasazení vůbec přežila, na což ji také upozorní. Týna pak přejde do druhého extrému, nevychází ze svého pokoje, a dokonce ani postele. To už je ale moc na její nejlepší kamarádku Julii, která se rozhodne Týně sehnat nového muže. A sobě také. Kde? Na seznamce!

U Vacků bude opět veselo. Tentokrát nebude na vině děda Vacek, ale Leoš Kratina. Do jeho domu se totiž na nějaký čas přistěhuje tchyně, s níž Leoš nedokáže vyjít, a proto se na dobu nezbytně nutnou hodlá nastěhovat k Vackovým. To by samozřejmě nikomu nevadilo, kdyby nemělo soužití s Leošem jeden velký háček – Leoš totiž strašně chrápe…

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Slunečná (30) - upoutávka
Slunečná (30) - upoutávka

Seriál Slunečná sledujte každé úterý ve 20.15 na Primě, a pokud jste nedočkaví na nové epizody, můžete se na ně podívat v předstihu on-line v podobě předpremiér v iPrima Videopůjčovně:

Článek je zařazen v: Slunečná, slunečná online, Slunečná předpremiéra, seriál