Životní styl

18. května 2020 10:00

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Sledujte Romanův velký triumf nad Jankem

Kvůli penězům je Roman alias Pupík schopen udělat cokoliv. V poslední epizodě Slunečné se proto vypravil za Týnou na statek, kde jí řekl celou pravdu o Jankovi a Vildovi. Nyní za to bude nést následky, a to jak pozitivní, tak negativní. Sledujte už teď exkluzivní ukázky z úterního dílu seriálu Slunečná, který Prima vysílá ve 20.15.

Janek je rozlícený. Když se Roman vypravil na statek Slunečná, Týně řekl celou pravdu o sázce a o tom, kdo je Janek a kdo je Vilda, Týna Janka samozřejmě ze statku vypakovala s tím, že už ho nechce nikdy vidět, protože jí lhal. I když se Týně snažil pravdu říct sám, nikdy nebyla správná příležitost a teď to vypadá, že je jeho vztah s Týnou definitivně u konce… Viní z toho logicky Romana, na kterého udeří hned zrána ve firmě.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Své nervy nakonec Janek udrží na uzdě a Romana nechá být. Rozhodne se proti němu zakročit jinak, chce se ho zbavit a vyhodit ho z firmy Solange. Jenže vzhledem k tomu, jak se poslední dobou choval sám Janek a jak Roman, to Janek nebude mít vůbec jednoduché. Jak se totiž ukáže, pro jeho otce se Roman stal v oblasti byznysu důležitějším než jeho vlastní syn. Když Janek otci řekne, že měl ohledně Romana v minulosti pravdu a že by se ho nyní opravdu nejraději zbavil, dostane se mu studené sprchy. John „Pupíka“ z firmy nevyhodí…

Exkluzivně: Sledujte video, jak Janka jeho otec zaskočí!

Pravda vyjde najevo nejen mezi Jankem a Týnou, ale také mezi Sylvou a Vildou. A to bude teprve mela, když se Sylva dozví to, že Vilda není Janek a už vůbec není milionář. S chudákem Vildou se obratem rozejde a nasupená ho opustí. Takový podvod!

Vilda i Janek tedy vinou hloupé sázky skončili oba jako sedláci u Chlumce. Ještě že mají Hanu, která je oba bere jako své syny a moc se s nimi nepáře.

Podívejte se, jak oběma zkroušeným skoro-synům zvedne náladu:

Kvůli sázce není naštvaná jen Sylva, ale i Týna. Ta se snaží se ze svého smutku „vypracovat“ a okamžitě začne s megalomanskými plány na rozvoj statku Slunečná. Její blízcí ale začínají mít strach, aby takové pracovní nasazení vůbec přežila, na což ji také upozorní. Týna pak přejde do druhého extrému, nevychází ze svého pokoje, a dokonce ani postele. To už je ale moc na její nejlepší kamarádku Julii, která se rozhodne Týně sehnat nového muže. A sobě také. Kde? Na seznamce!

U Vacků bude opět veselo. Tentokrát nebude na vině děda Vacek, ale Leoš Kratina. Do jeho domu se totiž na nějaký čas přistěhuje tchyně, s níž Leoš nedokáže vyjít, a proto se na dobu nezbytně nutnou hodlá nastěhovat k Vackovým. To by samozřejmě nikomu nevadilo, kdyby nemělo soužití s Leošem jeden velký háček – Leoš totiž strašně chrápe…

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte každé úterý ve 20.15 na Primě, a pokud jste nedočkaví na nové epizody, můžete se na ně podívat v předstihu on-line v podobě předpremiér v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.