Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Sylva s Romanem podepíše smlouvu o prodeji statku

Sylva se prostě chce Slunečné zbavit a udělá pro to cokoliv. Samozřejmě na tom ale chce vydělat, a v tom jí pomůže nečekané spojenectví s Romanem. Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Týna s puškou v ruce vyhodila ze statku Vildu s Jankem v momentě, kdy se dozvěděla o plánu firmy Solange statek odkoupit a na jeho místě vybudovat sluneční elektrárnu. Co na tom, že o tom Janek opravdu nevěděl, Týna byla nekompromisní.

Navíc ji napadne, že má možná v celé záležitosti prsty Sylva, která Vildovi, o němž si myslí, že je movitý podnikatel, tuhle myšlenku podstrčila. Sylva se dušuje, že to tak nebylo, nicméně s plánem firmy Solange nemá jediný problém. Vlastně naopak!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Dokonce s Romanem bryskně podepíše smlouvu o smlouvě budoucí o prodeji statku firmě. A s Týnou se střetne přímo ve firmě, kde si ty dvě pořádně vjedou do vlasů. Týna navíc narazí ve firmě i na Janka. Podívejte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.