Životní styl

1. února 2021 22:58

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Tohle je domácí násilí jak vyšité

Manželství Sylva a Štěpána Vackových nepatřilo nikdy k těm nejidyličtějším. Jenže to, jak se Štěpán vybarví tentokrát, nemá obdoby. Podívejte se už teď na ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná.

Na statku na Slunečné je veselo, leč veselí se všichni až na jednoho člověka – Bětu. Tu trápí, jakým způsobem se vyvíjí vztah mezi Štěpánem a Sylvou, kterou bere za vlastní dceru. Jako jediná z celého statku je plně obeznámena s tím, co se mezi Vackovými děje.

Jakmile se to dozví Týna, jde veškerá zlá krev mezi ní a Sylvou stranou. Bez ohledu na to, že prodala kus statku a chová se jako cizí, jsou stále sestry. Týna proto neváhá zakročit:

Za Álou Konvičkovou přijíždí kontrola z krajské hygienické stanice. Je evidentní, že se jedná o udání. Že by konkurenční boj? To si pište, v kraji se objevila další pojízdná prodejna. A faktem je, že kontrola malé nedostatky, které ovšem vystačí na zavření její prodejny po dobu dvou týdnů, najde.

Ála je zoufalá, neví, co si počít, a hlavně se bojí, aby se podobné záležitosti neopakovaly. Začíná být evidentní, že její konkurent se jen tak nevzdá. Jenže co může Ála dělat, kde najde zastání? To byste neuhodli, kdo jí nakonec pomůže ze šlamastyky ven – ten nejméně pravděpodobný člověk ze Slunečné!

Sledujte upoutávku uterní epizody seriálu Slunečná:

Vildu čeká velká akce. Jeho původní plán je omrknout na akci formule, namísto toho bude ale dělat skoro porodní bábu. John je v zahraničí, Janek musí pracovat a Denisa má zdravotní obtíže. Co zpočátku vypadá jen jako další Denisin rozmar, se ukáže poměrně vážnou zdravotní komplikací.

I přes zásah Týny se Sylva rozhodne se Štěpánem zůstat. Jestli u Sylvy něco přesahuje její ego, pak je to rozhodně její láska k penězům. Když jí Štěpán nabídne podíl v lihovaru s tím, že z něj vyštípe svého otce, Sylva povolí…

Franta Vacek se ale do důchodu opravdu nechystá, což svému synovi důrazně vysvětlí. Když se o celé pravdě dozví Sylva, začne samozřejmě po právu vyvádět. Štěpán ale v ten moment prokáže pod vlivem alkoholu svůj opravdový naturel.

Sylvu prostě zamkne doma, aby nemohla odejít:

Pokud tohle není domácí násilí, tak pak už nic. Jak si Sylva poradí? Dokáže konečně od násilníka odejít? To uvidíte v 76. epizodě Slunečné v úterý od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.