Životní styl

9. listopadu 2020 22:46

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Týna konečně Lukášovi řekne, jak to s ním myslí

Týna brala Lukáše od začátku jako prostředek k tomu dát Jankovi najevo, že ho nechce. Nakonec mu ale v úterý ve 20:15 na Primě konečně řekne pravdu. Podívejte se už teď na ukázky!

Karolína stále doráží na Janka. Ten ji ale vytrvale odmítá, dokonce se jí přizná zcela upřímně, že jediný, s kým si dovede představit vztah, je Týna. Jenže Týna zase vytrvale odmítá Janka… Tohle nemůže skončit dobře. A když Týna Karolínu ještě popostrčí v tom, aby se o Janka opravdu snažila, Karolína převezme iniciativu jako nikdy předtím. A bude k tomu mít jasný důvod. Běta se Karolíny na Janka vyptá a zrovna do vypjaté debaty vstoupí Týna, která Bětu pořádně zpraží.

Mrkněte se na to ve videu:

Vzápětí se Týna naštve i sama na sebe. Při práci ve chlívku se sblíží s Lukášem, respektive Lukáš se pokusí o sblížení s ní a nedopadne dobře. A Týna mu nakonec řekne celou pravdu, jak to s ním od začátku myslela. Pro Lukáše to nebude příjemná chvíle…

Tony se stresuje kvůli své přítelkyni Šárce. Má se totiž s jejím otcem, který ho nemá už apriori rád, seznámit. A protože je to Tony, napadne ho způsob vskutku dokonalý, jak se předvést v dobrém světle. Navrhne svému známému, aby se pokusil Šárčina otce okrást, a Tony se pak stane velkým zachráncem situace. Nápad je to prostě dokonalý!

Podívejte se na ukázku další epizody Slunečné:

Vše se má konat v rámci benefičního charitativního trhu, který se uskuteční ve Slunečné.

Sylva je nabroušená na Lídu, která jí stále nevyplatila její peníze. Vymlouvá se na to, že je investovala. To jí ale Sylva nedaruje. A bude mít skvělou příležitost právě na benefiční akci.

Vackovi pravidelně při místní akci darují peníze dětskému domovu. Lída už se samozřejmě třese na to, jak šek předá a jak se bude vyjímat v novinách. Jenže právě tuhle radost jí Sylva s noblesou vyfoukne. A Lída bude zuřit.

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách, nyní ve zvýhodněném tříepizodovém balíčku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.