Životní styl

1. prosince 2020 06:20

Exkluzivní ukázka: Eva Holubová dá v seriálu Slunečná slušnou facku. Komu?

V seriálu Slunečná hraje Eva Holubová Hana Schwartzmüllerovou, asistentku, ochranářku a vlastně nejbližší osobu Johna i Janka Linhartových. Ve čtvrteční epizodě vyšle Hana nečekanou facku, která sedne jako pomyslná zadnice na hrnec. Komu paní Hana nafackuje? Na to se podívejte už teď v exkluzivních ukázkách a nezapomeňte Slunečnou sledovat ve čtvrtek od 20:15 na Primě!

Janek Linhart je pro Hanu Schwartzmüllerovou jako vlastní syn. Proto se jí samozřejmě maximálně dotýkají jeho problémy, ať už se jedná o Jankovo trauma z dětství kvůli únosu, nebo aktuální situace, kdy je jeho otec John ve vězení kvůli domněnce policie, že stojí za vraždou podnikatele Košuta.

Do celé situace se navíc vložil investigativní novinář Honzák, který Janka obtěžuje na každém kroku a sbírá na něj špínu. Podobně jako Košut také Honzák chce od Linhartových získat velký finanční obnos výměnou za to, že je nechá na pokoji. To ale Janek, stejně jako John odmítají, minimálně v případě Honzáka, který se Janka rozhodl kvůli otci prachsprostě vydírat. Jedné z jeho výhrůžných scén bude svědkem i Hana, a ta se s Honzákem nebude vůbec párat. Majzne mu takovou facku, že se budou všichni divit!

Sledujte to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Bude mít Hanina facka dohru u policie? A podaří se Jankovi konečně Honzáka zbavit? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.