zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka: Eva Holubová dá v seriálu Slunečná slušnou facku. Komu?

Hana v seriálu Slunečná vyšle parádní facku
Autor: FTV Prima/ Slunečná Hana v seriálu Slunečná vyšle parádní facku
novakod , Vydáno: 01.12.2020
V seriálu Slunečná hraje Eva Holubová Hana Schwartzmüllerovou, asistentku, ochranářku a vlastně nejbližší osobu Johna i Janka Linhartových. Ve čtvrteční epizodě vyšle Hana nečekanou facku, která sedne jako pomyslná zadnice na hrnec. Komu paní Hana nafackuje? Na to se podívejte už teď v exkluzivních ukázkách a nezapomeňte Slunečnou sledovat ve čtvrtek od 20:15 na Primě!

reklama

Janek Linhart je pro Hanu Schwartzmüllerovou jako vlastní syn. Proto se jí samozřejmě maximálně dotýkají jeho problémy, ať už se jedná o Jankovo trauma z dětství kvůli únosu, nebo aktuální situace, kdy je jeho otec John ve vězení kvůli domněnce policie, že stojí za vraždou podnikatele Košuta.

Do celé situace se navíc vložil investigativní novinář Honzák, který Janka obtěžuje na každém kroku a sbírá na něj špínu. Podobně jako Košut také Honzák chce od Linhartových získat velký finanční obnos výměnou za to, že je nechá na pokoji. To ale Janek, stejně jako John odmítají, minimálně v případě Honzáka, který se Janka rozhodl kvůli otci prachsprostě vydírat. Jedné z jeho výhrůžných scén bude svědkem i Hana, a ta se s Honzákem nebude vůbec párat. Majzne mu takovou facku, že se budou všichni divit!

Sledujte to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (65): Hanina facka, co sedla

Bude mít Hanina facka dohru u policie? A podaří se Jankovi konečně Honzáka zbavit? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , slunečná online , Slunečná předpremiéra , hana schwartzmüllerová

reklama

Přečtěte si také

reklama