Životní styl

21. dubna 2020 07:00

Exkluzivní ukázka: Opravdu se Denisa v seriálu Slunečná snaží Janka uhnat na dítě? A co Týna?

Janek se od Romana dozví zásadní informaci. Denisa vysadila antikoncepci. Tohle by znamenalo naprostý konec románku mezi Jankem a Týnou. Jak to doopravdy je, na to se podívejte už teď v exkluzivní ukázce nebo v úterý ve 20.15 na Primě v dalším pokračování seriálu Slunečná.

Týna řeší neuspokojivou finanční situaci statku. Neví si ani moc rady s tím, jak vyplatit Sylvu. Čistě náhodou se ale dozví, že Sylva už o její nabídku ani nestojí, protože jí někdo v Praze nabídl mnohem vyšší částku, která se neodmítá. Kdo by to tak mohl být?

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Kromě prodeje statku se Sylva chystá také na velkou rekonstrukci Jankova bytu. Nebýt Hany, z Jankova bytu nezbyde nic. Hana je zkrátka nepostradatelná. Jedna věc se jí ale nepodařila. Jaká?

Lída se nemůže smířit se svatbou, která neproběhla. Na Týnu uhodí přímo v hospodě, a dokonce má přímý důkaz – Jankovou tričko, které s Janou Kratinovou našla u Týny v posteli. Hysterickým výstupem v hospodě to ale nekončí. Naopak! Lída totiž vymyslela důkladný plán na Týninu dehonestaci.

Okamžitě se pustí do jeho realizace. Lída chce totiž docílit toho, aby si všichni mysleli, že to nebyla Týna, kdo k oltáři nepřišel, ale že po domluvě a ze soucitu nakonec svatbu odvolali Vackovi. Kvůli Týniným nevěrám a pohlavní nemoci, kterou od Janka chytila. Hnusná pomluva se ve Slunečné skvěle chytí.

Podívejte se na to ve videu:

Přitom ale dobře víme, že to nebyla Týna, kdo byl nevěrný a v ohrožení pohlavně přenosnou chorobou!

Roman Maxa má také důmyslný plán, jak Jankovi systematicky ničit život. Namluví mu, že se mu Denisa svěřila s tím, že se rozhodla vysadit antikoncepci a Janka si tím pádem přivázat k sobě dítětem. Janka se to vzhledem k jeho citům k Týně dotkne a Denisy se přímo zeptá. Podívejte se, kde je pravda a jak Denisa zareaguje v exkluzivní ukázce z úterní epizody:

Tom opětovně řeší problém se svou tchyní, která se snaží na svoji stranu získat jeho syny. Je v mnohem lepší finanční situaci a náležitě to klukům dává na odiv. Protože jsou prázdniny, nabídne klukům výlet na hory, což Tom rezolutně zamítne. Jednoho dne ale kluci beze stopy zmizí….

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo se ni podívejte v exkluzivních předpremiérách online v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.