Exkluzivní ukázka: Štěpán požádá Sylvu o ruku. To musíte v seriálu Slunečná vidět!

Konečně došlo na to, po čem Lída celou dobu tolik toužila. Ve velkém tyjátru před celou hospodou požádá Štěpán Sylvu o ruku. Má pro to totiž řádný důvod. Podívejte se už teď na ukázky ze 46. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte buď v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Štěpán nadšení z dokonalého plánu své matky na sňatek se Sylvou a ovládnutí statku na Slunečné nesdílí. Po několika konfrontacích se svou nastávající se rozhodl ze svatby vycouvat, protože žádné peníze ani majetky mu za život s mrchou Sylvina ražení nestojí. A na své straně měl překvapivě i otce a dědu.

Teď se ale situace změnila. Po kontrole v lihovaru, která skončila katastrofálně a kvůli níž musí Vackovi zaplatit tučnou pokutu, Štěpán převezme zodpovědnost za své činy. Však to také byla jeho chyba, že kontrola dopadla, jak dopadla. A protože Štěpán je skutečně syn Lídy, udělá to, co je pro rodinu nejlepší.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Epizody seriálu Slunečná s číslem 46 sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.