Životní styl

17. března 2020 07:17

Exkluzivní ukázka: Sylva donutí Vildu ke svatbě. V seriálu Slunečná to má totiž bezvadně naplánované!

S vědomím toho, že Vilda není řidič, ale bohatý milionář Janek Linhart, Sylva usoudila, že je třeba jej donutit ke sňatku, a to co nejrychleji. Vilda se sice trochu cukal, ale přiznejme si to. Proti Sylvě neměl jedinou šanci… Na seriál Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě, už nyní se ale můžete podívat na to, jak to s ním Sylva skoulela!

Sylva se před Vildou zatváří, že by byla ráda, kdyby se jejich vztah někam dále posunul. Samozřejmě, že je každému jasné, co tím Sylva měla na mysli. Ne tak ale Vildovi. Ten je natolik naivní, že Sylviny poznámky pochopí úplně jinak. Ano, vztah chce samozřejmě posunout také, nicméně si to představuje určitě jinak než Sylva. Protože ale Sylvu fakt miluje, rozhodne se vztah posunout. A Sylva z toho bude mít málem infarkt.

Podívejte se na to ve videu:

Tak takhle to teda Sylva fakt nemyslela! Upřímně se rozpláče, ale těžko říct, jestli kvůli tomu, že se jí nedaří Vildu „klofnout“, nebo kvůli tomu, že by se opravdu chtěla vdávat…

Vilda vůbec nechápe, co vlastně udělal tak špatného. Vždyť pořídit si pejska, to je přece dostatečný posun vztahu. Když se chce poradit s Jankem, Janek ho rovnou upozorní, aby raději žádného domácího mazlíčka nekupoval. Jenže to už je pozdě!

Sylva si nicméně sňatek s Vildou nechce nechat ujít a vyrazí aktivně za svým cílem. Ve městě má v místním zlatnictví vyhlédnutý nádherný zásnubní prsten. Co na tom, že stojí přes sto tisíc korun, vždyť Linhart je přece milionář! Dokonale promyšlenou taktikou tak nejenže Vildu donutí prsten koupit, ale zároveň ho tím i dotlačí ke svatbě. Je prostě rafinovaná, zejména, když jde o peníze.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Chudák Vilda prostě přijde k chomoutu jak slepý k houslím. Nad druhou svatbou v seriálu Slunečná se ale začíná trochu smrákat. Štěpánovi se totiž do sňatku s Týnou přestává chtít.

Štěpán požádá Janka, aby mu šel za svědka na svatbu. Jankovi se z pochopitelných důvodů do akce vůbec nechce

Když požádá Janka o to, aby mu udělal rozlučkovou párty se svobodou, Janek ho odmítne, příležitosti se ale chopí Roman. Na velkém mejdanu v Jankově bytě se pak Štěpán seznámí s Pavlínou, s níž Týnu hned podvede, jak už je mu vlastní… Jankovi se to vůbec nelíbí, sám s tím ale nic nenadělá. Roman se navíc tváří, že to vlastně dělá pro Janka – vždyť tohle by mohlo být klíčem k tomu, jak narušit svatbu! A zdá se, že Romanův plán dost dobře vychází.

Sledujte upoutávku:

Na seriál Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě. Můžete ho sledovat také online na iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.