Životní styl

12. března 2020 07:46

Exkluzivní ukázka: Týna a Janek spolu v seriálu Slunečná stráví noc. Sblíží se konečně?

Tentokrát to bude menší romantika než u lomu, ti dva spolu zůstanou v sýrárně. Jak se to tak přihodí? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek s Vildou opět přijíždějí na statek. Jankův záměr je jasný, chce Týnu přesvědčit o tom, že k sobě patří. Týna ho ale vytrvale odmítá, protože je odhodlaná se provdat za Štěpána… Je ale evidentní, že mezi ní a Jankem visí něco ve vzduchu!

Podívejte se na to ve videu:

A to, že mezi nimi něco visí ve vzduchu, se potvrdí následující noc, kdy Týna a Janek kvůli nefunkčnímu zámku zůstanou společně přes noc v sýrárně. I když se Týna citům snaží vzdorovat, moc se jí to nedaří. A bude to dokonce ona, kdo udělá první krok.

Jak se zachová Janek?

Lída rozjíždí velký plán na to, jak udělat z dědy Vacka senilního starce. Vymyslí, že by bylo nejlepší, kdyby Zdeněk v pyžamu pochodoval po návsi. Děda má pravdu v tom, že toho Lída využívá, aby ho pěkně potrápila. Co by ale děda pro navrácení vily neudělal.

Na statku tráví víkend firma podnikající v oblasti tiskáren. Chtějí jak zhodnotit poslední rok a tržby, tak si pořádně užít a upustit páru. Což se stane možná až příliš. Jeden z mužů totiž pozná Rózu a snaží se s ní domluvit, aby si na něj a jeho kolegu udělala po práci čas. Jelikož ale Róza se svým „řemeslem“ dávno skončila, odmítne je. Oba muži posilnění alkoholem ale „ne“ neberou jako odpověď. Profesor, který je chování mužů svědkem, začne mít o Rózu strach. A ještě, že tak. Doslova ji zachrání!

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Za Sylvou přijede na statek její kamarádka z Prahy Andrea. Jak vidno, Andrea je ještě o něco větší zlatokopka než Sylva, a to už je, co říct. To, že se Sylvě podařilo sbalit Janka Linharta, bere Andrea jako velkou výzvu, bohatý milionář by se jí samozřejmě také zamlouval. Nebude se proto zdráhat a sama se Janka, tedy Vildu, pokusí sbalit.

Podívejte se na to ve videu:

Tohle neměla dělat! Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo online na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.