Životní styl

30. března 2020 23:07

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Dočká se Štěpán před oltářem Týny?

Týnu čeká v úterní epizodě seriálu Slunečná svatba se Štěpánem. Jejímu okolí je ale už delší dobu jasné, že Týna není zrovna nejšťastnější nevěsta. Když už si toho všimne i oddávající, tak je něco evidentně špatně… Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná a nezapomeňte se dívat v úterý od 20.15 na Primě na celou epizodu!

Přípravy na veselku století ve Slunečné jsou v plném proudu. Lída Vacková coby maminka ženicha a „nejlepší tchyně“ na světě organizuje všechno od přípravy chlebíčků přes další občerstvení až po dokonalé šaty a příjezd příbuzných. U Vacků je tedy veselo. Aby také ne, pro Lídu není svatba Štěpána a Týny ničím jiným než dokonalým způsobem, jak zbohatnout. Lída Vacková se svým vrozeným pedantstvím zmobilizuje celou vesnici – všechno musí být perfektní. Jen aby ta svatba dopadla!

To na statku na Slunečné panuje trochu jiná nálada. Každému, kdo Týnu zná, je totiž jasné, že se nejedná o sňatek z lásky, nýbrž z rozumu, jakkoliv se Týna všechny snaží přesvědčit o opaku. Když už si toho ale všimne i biskup, který má Týnu se Štěpánem oddávat, také v Týně začne svědomí hlodat…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Jak donutit Janka žárlit?

Z Týniny svatby je přešlý i Janek. Ten se navíc dostává do střetu s Denisou, kterou jeho nálady přestávají bavit. Poté, co Janek opět odmítne návštěvu rodinné oslavy, Denisa dá Jankovi ultimátum – tohle je důvod k rozchodu. I když se bude Denisa snažit, aby Janek žárlil, moc se jí to dařit nebude. Podaří se jí nicméně to, že na ni bude žárlit přítelkyně Romana Klára. Dokonce ji fyzicky napadne. Proč? Podívejte se na to v pikantním sestřihu ze seriálu Slunečná!

Janek se zařekl, že na svatbu Týny a Štěpána nepůjde. Vztah s Týnou je pro něj uzavřená záležitost. Nebo se o tom minimálně sám sebe snaží přesvědčit. Stejně jako se Týna snaží sama sebe přesvědčit, že svatba se Štěpánem je pro ni ta nejlepší volba. Varhany začínají hrát a Štěpán už na svoji nevěstu čeká… Jak to dopadne?

Sledujte exkluzivní ukázku z úterní epizody:

Dorazí Janek na svatbu, aby jí zabránil? Nebo se Týna rozhodne sama? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.