Životní styl

24. listopadu 2020 05:59

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Janek se navždy rozloučí s Týnou

Mezi Týnou a Jankem to delší dobu neklape. Janek se až donedávna snažil vztah srovnat, nyní už ale i jemu dochází, že to prostě nemůže vyjít. A Týně to vše řekne. Tím jejich vztah končí. Sledujte už nyní exkluzivní upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná.

V poslední době se Týna k Jankovi chová maximálně odtažitě. Snaží se sama si namluvit, že jejich vztah nemá cenu. Jakkoliv všichni kolem vidí, že to není až tak úplně pravda. Dokonce sama přemlouvala i Karolínu, aby se do vztahu s Jankem vrhla. Nyní, když tak učinila, Týna jen žárlí…

Jenže se zdá, že už to i Janka přestalo bavit. Konečně pochopil, že s ním Týna být nechce a že jejich vztah nemá už žádnou šanci. Zajde proto za Týnou, s níž si o záležitosti promluví.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná:

Vážně to Týna chtěla dotáhnout až do tohoto momentu? Nečekala sama spíš, že jí Janek přijde říct něco úplně jiného?

A jak na celou situaci bude reagovat Karolína, která má o Janka zájem bez ohledu na to, že ji Janek neustále odmítá v domnění, že má u Týny stále šanci?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.