Životní styl

16. května 2020 11:19

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Janek Týnu miluje. Jak se bude tvářit Denisa?

To, že Jankův vztah k Týně zdaleka není jenom sázka, diváci seriálu Slunečná vědí už dlouho. Jankova přítelkyně Denisa ale jeho románku až donedávna nepřikládala žádnou váhu. Nyní ale Janek vysvětlí, že všechno je jinak… Podívejte se na moment Denisina největšího ponížení už teď v ukázce z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15.

Jankova právoplatná přítelkyně Denisa je zvyklá tolerovat mu jeho úlety i zvláštní nálady, výměnou za to, že se k ní vždy vrátí a bude s ním šťastná. Jenže od doby, kdy se Janek na statku ve Slunečné poprvé setkal s Týnou, začal vztah Denisy a Janka spět pomalu ale jistě ke svému konci.

Sama Denisa si všimla toho, jak se Janek mění. Kvůli podezření dokonce vyrazila na Slunečnou, kde, jak správně předpokládala, má Janek milenku. Situace se ale trochu zamotala, a tak Denisa ze statku odjela s pocitem, že její konkurentkou je Sylva, z níž obavy neměla. Připomeňte si, jak to mezi Denisou a Sylvou bylo:

Jenže to nakonec nebyla Sylva, za kým Janek na statek jezdí. A přesně to se Denisa dozví přímo z Jankových úst v úterní epizodě.

Sledujte to v ukázce z dalšího dílu seriálu Slunečná:

Je tohle skutečně konec mezi Denisou a Jankem? Bude se chtít Denisa mstít? To si pište, že ano.

Podívejte se na to v seriálu Slunečná, který můžete sledovat nejen každé úterý ve 20.15 na Primě, ale také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.