Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Sylva je těhotná! Nebo ne? Eva Holubová alias Hana to prověří

Jak uhnat milionáře? Podle Sylvy Popelkové je to jednoduché – těhotenství. Podaří se jí takto „lapit“ Vildu, o němž se domnívá, že je bohatým Jankem Linhartem? Hana důrazně zasáhne! Podívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.
Vydáno: 26.02.2020
Hana si na Sylvu v seriálu Slunečná posvítí
Autor: FTV Prima/ Slunečná Hana si na Sylvu v seriálu Slunečná posvítí

Sylvě vadí, že od ní Vilda neustále utíká do Prahy. Řeší proto, jak si ho k sobě připoutat. Jejího kamaráda napadne poměrně radikální řešení. Co kdyby se Sylva zatvářila, že je těhotná? To by k ní milionáře mohlo napevno připoutat. Sylva proto nelení a do plánu se ihned vrhne…

Slunečná (15): Těhotná Sylva
Slunečná (15): Těhotná Sylva

Jenže Sylva rozhodně není první ženou, která se snaží uhnat některého z Linhartů. Těhotenství není zas tak inovativní myšlenka. Hanu proto nic nezaskočí a hned vymyslí plán, jak ověřit, jako to vlastně se Sylviným těhotenstvím je. Jak totiž sama Hana praví – oba Linharty už nejednou zachránila před penězchtivými ženami, tak není jediný důvod, proč by před jednou takovou neměla zachránit i Linharta falešného.

Podívejte se na exkluzivní ukázku toho, jak Hana zakročí:

Slunečná (15): Hana opět zasahuje
Slunečná (15): Hana opět zasahuje

Do celého případu se ale vloží i Štěpán, který zaslechne Sylvin telefonní rozhovor s Vildou. Má pocit, že by otcem dítěte mohl být dle času i on. Každopádně ho, na rozdíl od Hany, nenapadne, že by si Sylva celé těhotenství mohla vymyslet.

Prohlédněte si galerii:

Roman přináší obnovený projekt elektrárny Slunečná a představí ho Matějkovi. Jankovi se to vůbec nelíbí, výslovně Romanovi setrvání v projektu a jeho pokračování zakázal. Mezi Jankem a Romanem se začíná utvářet velká názorová propast. Roman navíc kontaktuje Jankova otce Johna a začne s ním Slunečnou řešit za Jankovými zády. Janek k tomu objeví v Romanově projektu chybu v hodnotě milionů korun…

Spolek rytířů v seriálu Slunečná

Děda Vacek požádá Týnu, aby u sebe na statku uspořádala setkání jeho tajného rytířského spolku. Sám totiž setkání nemůže uspořádat u sebe ve vile, o kterou, jak to vypadá, přišel. Jeho kolegové – rytíři se to ale samozřejmě nesmí dozvědět. A to ještě netuší, jak si z nich v hospodě budou dělat legraci.

Ženské ze Slunečné řeší jedinou věc – zrušení odpoledního autobusu, ke kterému dochází kvůli aktivitě starosty vedlejší obce, pro kterého je autobus zbytečný výdaj. S nečekaným řešením přijde překvapivě Štěpán. 

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Článek je zařazen v: Slunečná, slunečná online, seriál, falešné těhotenství