Životní styl

24. února 2020 09:30

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Sylva začne vydírat Štěpána a jeho rodinu kvůli sexu

I když se pomalu ale jistě blíží datum svatby Týny a Štěpána, mezi těmi dvěma to moc dobře nevypadá. Štěpán rozhodně není ideální nastávající manžel. A Sylva rozhodně není žádná sestra roku. Ještě k tomu je zákeřná. Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Sylva se Štěpánem spolu před lety chodili. Nedávno si románek připomněli společně strávenou nocí. Sylvu, která momentálně řeší možnost prodat statek na Slunečné firmě Solange, napadne spásný nápad. Týna má totiž na druhou půli předkupní právo a domluvila se s Vackovými, kteří jí půjčí peníze.

Teď je ale všechno v ohrožení. Sylva totiž opět svede Štěpána, a tentokrát si ho při styku dokonce natočí. Záznam pak použije na vydírání Lídy, kterou tak chce donutit k tomu, aby Týně nepůjčovala peníze.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Jenže i Lída má pár es v rukávu. Jak to nakonec dopadne? Podívejte se na to online v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat online v iPrima Videopůjčovně nebo v pondělí ve 20.15 na Primě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.