Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna konečně otevře (nejen) své srdce Jankovi

I když se Týna citům k Jankovi bránila, konečně jim dá průchod. Svůj podíl na tom bude mít i Julie, která Týně coby její nejlepší kamarádka dokáže vždycky dobře poradit. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!
Vydáno: 22.06.2020
Týna a Janek v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna a Janek v seriálu Slunečná

Janek se snaží na Slunečné Týně vypomáhat, co to jde. Týna se ale stále cítí podvedená. Má pocit, že Janek není tím, koho zná a koho měla ráda. Ona měla přece ráda řidiče Vildu, ne milionáře Linharta. Julie na to má ale poměrně jasný názor. Ostatně jako vždy.

Mrkněte se na to už teď ve videu:

Slunečná (35): Týna z telenovely
Slunečná (35): Týna z telenovely
Slunečná (35): Julča má ohledně Janka jasno
Slunečná (35): Julča má ohledně Janka jasno

Také Týnino srdce začíná pomalu roztávat. Julie jako její nejlepší kamarádka dokáže dobře poradit. Vždyť přece není nutné se hned vdávat. A tuhle radu si Týna vezme k srdci.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Slunečná (35): Milostná scéna
Slunečná (35): Milostná scéna

John se snaží dávat všemožně najevo, jakou šanci dává Jankovi a jak se orientuje na Romana. Ale Roman není Janek, což prokáže hned při dalším obchodním jednání, na které se vůbec nepřipraví. Tohle se tedy Johnovi nelíbí. Byznys je pro něj na prvním místě. Jak sám tvrdí a Romana upozorní, brzy by se na seznamu nežádoucích osob mohl s tímto přístupem objevit právě on.

Na Johna se navíc řítí další nebezpečí. A to naprosto nečekané – Denisa. Ač jí Janek věnoval svůj byt, její touha po pomstě je silnější. Denisa se rozhodne Janka ranit tím, že sbalí Johna. Ten je sice protřelý milovník, nicméně na Denisiny intriky nemá.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Slunečná (35) - upoutávka
Slunečná (35) - upoutávka

Sylva se Štěpánem se snaží všemožně všem dávat najevo, jak moc se milují. To Sylvu nebaví, ale mnohem víc ji nebaví pracovat na statku. Dojení koz a obsluhování v hospodě není pro pražskou realitní makléřku nic, co by ji bavilo. Na statek za ní přijede její známý z Prahy s velmi zajímavou pracovní, potažmo finanční nabídkou. Sylva začíná váhat, zda by pro ni přece jen nebylo snazší Slunečnou opustit. Nicméně kalkulace Lídy Vackové, která ji naláká na první vydělaný milion během jednoho roku, Sylvě nedá spát…

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě. Je to naposled před prázdninami, kdy můžete Slunečnou vidět na televizních obrazovkách. Od příští epizody sledujte svůj oblíbený seriál pouze on-line. Epizody tak můžete vidět o dva měsíce dříve, než v televizi:

Článek je zařazen v: Slunečná, slunečná online, Slunečná předpremiéra, Exkluzivní ukázka, seriál online, týna a janek