Životní styl

22. června 2020 21:04

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna konečně otevře (nejen) své srdce Jankovi

I když se Týna citům k Jankovi bránila, konečně jim dá průchod. Svůj podíl na tom bude mít i Julie, která Týně coby její nejlepší kamarádka dokáže vždycky dobře poradit. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Janek se snaží na Slunečné Týně vypomáhat, co to jde. Týna se ale stále cítí podvedená. Má pocit, že Janek není tím, koho zná a koho měla ráda. Ona měla přece ráda řidiče Vildu, ne milionáře Linharta. Julie na to má ale poměrně jasný názor. Ostatně jako vždy.

Mrkněte se na to už teď ve videu:

Také Týnino srdce začíná pomalu roztávat. Julie jako její nejlepší kamarádka dokáže dobře poradit. Vždyť přece není nutné se hned vdávat. A tuhle radu si Týna vezme k srdci.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

John se snaží dávat všemožně najevo, jakou šanci dává Jankovi a jak se orientuje na Romana. Ale Roman není Janek, což prokáže hned při dalším obchodním jednání, na které se vůbec nepřipraví. Tohle se tedy Johnovi nelíbí. Byznys je pro něj na prvním místě. Jak sám tvrdí a Romana upozorní, brzy by se na seznamu nežádoucích osob mohl s tímto přístupem objevit právě on.

Na Johna se navíc řítí další nebezpečí. A to naprosto nečekané – Denisa. Ač jí Janek věnoval svůj byt, její touha po pomstě je silnější. Denisa se rozhodne Janka ranit tím, že sbalí Johna. Ten je sice protřelý milovník, nicméně na Denisiny intriky nemá.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Sylva se Štěpánem se snaží všemožně všem dávat najevo, jak moc se milují. To Sylvu nebaví, ale mnohem víc ji nebaví pracovat na statku. Dojení koz a obsluhování v hospodě není pro pražskou realitní makléřku nic, co by ji bavilo. Na statek za ní přijede její známý z Prahy s velmi zajímavou pracovní, potažmo finanční nabídkou. Sylva začíná váhat, zda by pro ni přece jen nebylo snazší Slunečnou opustit. Nicméně kalkulace Lídy Vackové, která ji naláká na první vydělaný milion během jednoho roku, Sylvě nedá spát…

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě. Je to naposled před prázdninami, kdy můžete Slunečnou vidět na televizních obrazovkách. Od příští epizody sledujte svůj oblíbený seriál pouze on-line. Epizody tak můžete vidět o dva měsíce dříve, než v televizi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.